آمریکا از تایلند خواست انتخابات پارلمانی برگزار کند

به گزارش لیتن، خبرنگاران: واشنگتن از دولتمردان تایلند خواست برای خاتمه دادن به بحران سیاسی در این کشور انتخابات پارلمانی برگزار نمایند.

آمریکا از تایلند خواست انتخابات پارلمانی برگزار کند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش گروه بین الملل لیتن به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم؛ جن ساکی سخنگوی رسمی وزارت خارجه آمریکا از دولت تایلند خواست به منظور غلبه بر مسائل و بحران سیاسی حاکم بر این کشور انتخابات جدید پارلمانی در این پادشاهی برگزار گردد.

سخنگوی رسمی وزارت خارجه آمریکا در این باره اضافه کرد: دولتمردان تایلند می بایست هرچه سریعتر برای جلوگیری از توسعه یافتن اختلافات سیاسی در این کشور که از 6 ماه قبل بر این کشور حاکم شده است و موجب سرنگونی شیناوترا نخست وزیر این کشور شده برگزار گردد.

جن ساکی در بخش دیگری از سخنانش در باره بحران سیاسی تایلند گفت: هنوز ما تمام گروه های متخاصم سیاسی در تایلند را به خویشتنداری و گفت وگو دعوت می کنیم، ما از آنها می خواهیم به صورت مسالمت آمیز به پای میز مذاکرات سیاسی داخلی بروند و اجازه ندهند دامنه اختلافات از این وضع فعلی بیشتر گردد.

وی در ادامه تاکید نمود: اگر واقعا ً بخواهیم مشکل تایلند به وسیله راه های دمکرایتک تایلندی حل و فصل گردد، باید هرچه سریعتر به مردم باز گردیم و نظر آنها را به وسیله صندوق های اخذ رای و انتخابات جویا شویم.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 505

به "آمریکا از تایلند خواست انتخابات پارلمانی برگزار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا از تایلند خواست انتخابات پارلمانی برگزار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید