این عکس از یک سوسمار لم داده زیر آفتاب که به صورت تصادفی به وسیله یک عکاس از اندونزی گرفته شده، در اینترنت داغ شده

به گزارش لیتن، تا سوژه هایی مانند حیوانات خانگی محبوب مثل سگ و گربه یا گربه سانان و خرس های پاندا یا قطبی وجود دارد، کمتر کسی است که به سراغ عکاسی تمرکز یافته بر خزندگان برود.

این عکس از یک سوسمار لم داده زیر آفتاب که به صورت تصادفی به وسیله یک عکاس از اندونزی گرفته شده، در اینترنت داغ شده

به نظر می رسد که یک ترس نهادینه شده در عمق اعصاب و روان ما در خصوص خزندگان و هر چیزی که روی زمین می خزد وجود داشته باشد. لابد حاصل هزاران سال گزیده شدن و آسیب تماشا به وسیله خزندگان.

اما عکسی که به وسیله یک عکاسی اندونزیایی به نام یان راهنمایی گرفته شده، ثابت می نماید که خزندگانی مانند سوسمار هم می توانند مجذوب کننده باشند. سرآمد این عکس ها عکس وایرال او در شبکه های اجتماعی است که سوسماری را در موقعیت استراحت و لم دادن زیر آفتاب که بسیار شبیه حالت یک انسان است، نشان می دهد.

راهنمایی 12 سال است که عکاسی می نماید و به عکاسی ماکرو از حشرات و خزندگان خیلی علاقه دارد. او می گوید که کلید گرفتن یک عکس ماکروز خوب، صبوری و بعد آن چابکی در لحظه مناسب است.

به تعدادی دیگر از عکس های او هم توجه کنید و صفحه اینستاگرام او را هم دنبال کنید.

منبع: یک پزشک
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1867

به "این عکس از یک سوسمار لم داده زیر آفتاب که به صورت تصادفی به وسیله یک عکاس از اندونزی گرفته شده، در اینترنت داغ شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این عکس از یک سوسمار لم داده زیر آفتاب که به صورت تصادفی به وسیله یک عکاس از اندونزی گرفته شده، در اینترنت داغ شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید