تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی باز هم به تعویق افتاد، برگزاری رقابت های جهانی با کرونا؟

به گزارش لیتن، در حالی که قرار بود اتحادیه جهانی در مورد برگزاری مسابقات جهانی روز گذشته تصمیم نهایی خود را اعلام کرد اما دوباره این موضوع به تعویق افتاد.

تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی باز هم به تعویق افتاد، برگزاری رقابت های جهانی با کرونا؟

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، در حالی که قرار بود روز گذشته (14 مهرماه) اتحادیه دنیای کشتی در مورد برگزاری یا لغو مسابقات قهرمانی دنیا تصمیم نهایی را اتخاذ کند اما این زمان به دو روز بعد موکول شد و قرار است روز 17 مهرماه سال جاری تصمیم نهایی در مورد برگزاری مسابقات گرفته شود.

در ابتدا قرار بود اتحادیه دنیای 10 مهرماه در مورد این موضوع تصمیم نهایی را بگیرد؛ اما پس از برگزاری جلسه آن را به 14 مهرماه موکول کرد و حالا دوباره در تازه ترین تصمیم خبر نهایی در مورد برگزاری مسابقات قهرمانی دنیای را به 17 مهرماه موکول کرده اند. به نظر می رسد اتحادیه دنیای با توجه به شیوع همه گیر ویروس منحوس کرونا در تمامی دنیا و شدت دریافت آن و همچنین مخالفت برخی کشورها برای عدم برگزاری مسابقات دنیای، در تصمیم گیری مردد شده است.

طبق اعلام اتحادیه دنیای تا به امروز 50 درصد کشورها برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند و در صورتی که این عدد به 70 درصد برسد این مسابقات برگزار خواهد شد. رقابت های دنیای به میزبانی صربستان قرار است در آذرماه برگزار شود.

در حال حاضر کشورهای ایران و امریکا مخالف برگزاری رقابت های دنیای با شرایط فعلی هستند؛ اما کشور روسیه به برگزاری رقابت ها تأکید فراوان دارد. باید دید در نهایت اتحادیه دنیای چه تصمیمی می گیرد و آیا با شرایط فعلی ویروس کرونا مسابقات برگزار می شود یا خیر.

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1296

به "تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی باز هم به تعویق افتاد، برگزاری رقابت های جهانی با کرونا؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی باز هم به تعویق افتاد، برگزاری رقابت های جهانی با کرونا؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید