شرح بغداد درباره حمله موشکی به پایگاه القیاره

به گزارش لیتن، فرماندهی عملیات نینوی، حمله موشکی روز گذشته به یک پایگاه نظامی در جنوب این استان را کوشش داعش برای یافتن منفذی به منظور بالابردن روحیه عناصرش توصیف کرد.

شرح بغداد درباره حمله موشکی به پایگاه القیاره

به گزارش گروه بین الملل لیتن، سرتیپ نومان الزوبعی فرماندهی عملیات نینوی (به مرکزیت موصل) امروز (شنبه 9 نوامبر) درباره حمله موشکی روز گذشته (آدینه 8 نوامبر) به سوی پایگاه نظامی القیارة در جنوب موصل، توضیحات جدیدی ارائه کرد.

وی گفت، سه خودرویی که از آنها 17 موشک به سوی پایگاه القیاره شلیک شده بود، هدف قرار گرفته و از بین رفته است.

فرماندهی عملیات نینوی توضیح داد: شلیک موشکی به سوی پایگاه نظامی القیاره، اتفاقی بود و تهدیدی برای وضعیت امنیتی استان نینوی به شمار نمی آید. نیروهای امنیتی نیز به تروریست های عامل این حمله پاسخ دادند و علاوه بر از بین بردن سه خودرویی که از آنها این موشکها شلیک شده، یک موشک آماده شلیک را نابود کردند و سه عضو داعش را کشتند.

سرتیپ الزوبعی اضافه کرد: نیروهای امنیتی همچنان در حال پیگرد بقایای گروه های تروریستی برای نابود کامل و نهایی آنها و پاکسازی کامل استان نینوی هستند. داعش کوشش دارد تا منفذی برای بالا بردن روحیه جنگجویانش بیابد اما واقعیت این است که داعش به سرانجام رسیده است و دیگر تهدیدی برای امنیت استان نینوی به شمار نمی رود.

فرماندهی عملیات استان نینوی، شب گذشته به شبکه سومریه با تایید خبر شلیک 17 فروند موشک به سوی پایگاه القیاره گفته بود که چهار موشک از این تعداد داخل پایگاه مذکور اصابت نموده اما تلفاتی نداشت.(جزئیات بیشتر)

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 658

به "شرح بغداد درباره حمله موشکی به پایگاه القیاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح بغداد درباره حمله موشکی به پایگاه القیاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید