تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود

به گزارش لیتن، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: از 13 ملی پوش فوتبال ساحلی ایران 6 ملی پوش از تیم دریانوردان پارس جنوبی است که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با ترکیب جدید در المپیک آسیایی ویتنام، حضور پیدا می نماید.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، عباس هاشم پور ظهر امروز در جمع بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در بوشهر با بیان اینکه بوشهر دارای صندلی ویژه ای در فوتبال ساحلی است گفت: استان بوشهر با داشتن زیرساخت های مهم ساحلی و داشتن بازیکنان با استعداد و توانمند می توان به عنوان پایگاه اصلی فوتبال ساحلی در کشور معرفی کرد.

وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم فوتبال ساحلی در بوشهر اضافه کرد: این اردو به منظور برپایی 2 دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا که خرداد ماه در ایتالیا برگزار می گردد برپا شده است.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی با بیان اینکه 13 ورزشکار در دومین اردوی آمادگی تیم ملی در بوشهر حضور دارند گفت: وضعیت بازیکنان فوتبال ساحلی در این اردو مطلوب است و هر روز به شرائط بهتری دست می یابند.

هاشم پور از برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال ساحلی خبرداد و گفت: با توجه به اینکه تیم فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود تا برگزاری این مسابقات اردوهای تیم ملی بصورت مستمر برگزار می گردد.

وی با اشاره به صندلی مهم تیم فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی بیان نمود: از 13 ملی پوش فوتبال ساحلی ایران 6 بازیکن آن از تیم دریانوردان پارس جنوبی انتخاب شده که اسکلت اصلی تیم ملی را بازیکنان تیم دریانوردان پارس جنوبی تشکیل می دهند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 388

به "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود" امتیاز دهید

3 کاربر به "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود" امتیاز داده اند | 3.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام حاضر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید