جزئیات انتقال بیرانوند به تیم بلژیکی، قسط اول بزودی دریافت می گردد

به گزارش لیتن، محمد حسن انصاریفرد، گفت: شاد هستم که می توانیم به طرفداران بگوییم با موافقت علیرضا بیرانوند و فداکاری او شرایطی پیش آمد که وی را در نیم فصل دوم و مرحله گروهی لیگ قهرمانان در اختیار خواهیم داشت و انتقال او به اروپا در تابستان سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

جزئیات انتقال بیرانوند به تیم بلژیکی، قسط اول بزودی دریافت می گردد

وی ادامه داد: علیرضا بیرانوند با وجود پیشنهادهای اقتصادی کلانی که داشت، قید جدایی از پرسپولیس در این مقطع را زد و طبق توافقی که صورت گرفت و آن را نهایی می کنیم، او در تابستان پیش رو راهی لیگ بلژیک خواهد شد. بخشی از مبلغ رضایت نامه او نیز در روزهای آینده به باشگاه پرداخت خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام نمود: تیم خنک بلژیک چهارشنبه شب با ارسال نامه ای به صورت رسمی خواستار به خدمت دریافت دروازه بان ملی پوش ما شد. روز پنجشنبه هم پیشنهاد دیگری باز هم از سوی تیمی بلژیکی به خود بیرانوند ارائه شد هر دو تیم پیشنهادهای اقتصادی عالی به بیرانوند ارائه نموده و آمادگی داشتند مبلغ رضایت نامه را هم به باشگاه پرداخت نمایند. به این ترتیب اگر علیرضا بیرانوند تصمیم به جدایی می گرفت با توجه به بندهای صریح قرارداد از دست باشگاه کاری ساخته نبود و نمی توانستیم مانع این کار شویم. همه چیز به خود بیرانوند مربوط می شد.

انصاریفرد توضیح داد: بیرانوند هم مردد بود که در این شرایط تیم را ترک کندو در نهایت تصمیم به ماندن گرفت. در این زمینه از کوشش همه همکارانم و وکیل بیرانوند تشکر می کنم. برای این منظور، در نهایت راهکارهایی در نظر گرفته شد که با تائید علیرضا بیرانوند و موافقت باشگاه بلژیکی، این انتقال در تابستان انجام گردد ولی باشگاه پرسپولیس نیمی از مبلغ رضایت نامه را در دو مرحله در همین مقطع و نیمی دیگر را در خاتمه فصل به باشگاه پرداخت کند.

وی ادامه داد: قسط اول ظرف سه روز آینده به باشگاه پرسپولیس پرداخت می گردد و قسط دوم هم 45 روز دیگر در اختیار ما قرار می گیرد. نیمی از مبلغ رضایت نامه نیز اخر فصل به باشگاه پرسپولیس پرداخت می گردد. همچنین علیرضا بیرانوند هم توافقی را با باشگاه بلژیکی به امضا رسانده و انتقال او به این تیم قطعی شده است.

مدیر عامل سرخپوشان اضافه نمود: از علیرضا بیرانوند ممنون هستیم که در این شرایط، تیم را ترک نکرد و به پیشنهادهای طلایی و کلان پشت پا زد. به او مبلغ قابل توجهی را پیشنهاد دادند ولی به خاطر پرسپولیس، طرفداران، دینی که نسبت به یحیی داشت، دست به این کار نزد و نیم فصل نرفت. من از طرف باشگاه و طرفداران از او ممنون هستم. بیرانوند تعصب و وفاداری را معنا کرد.پرسپولیس، همواره مهد بازیکنان با تعصب و وفادار بوده و هست. من به او درود می فرستم که دریافت درآمدی قابل توجه را به تأخیر انداخت.

انصاریفرد ادامه داد: او صادقانه رفتار کرد و امیدواریم که بتوانیم محبت او را جبران کنیم. این یک اتفاق مهم بود که به طرز شگفت انگیزی جور در آمد و من شک ندارم در کنار کوشش همه جانبه در باشگاه، فداکاری بیرانوند، لطف خدا و انرژی طرفداران باعث وقوع آن شد.

وی گفت: ما در حال نهایی کردن توافق ها هستیم. البته نام باشگاه بلژیکی را نمی برم چون نمی دانیم آنها برای خود چه مصالحی دارند و این مساله به خود آنها و بیرانوند مربوط می گردد. امیدواریم با عنایت به خدا، درایت کادر فنی، کوشش بازیکنان و صد البته با حمایت و انرژی طرفداران اتفاقات خوب روزهای اخیر را به قهرمانی پرسپولیس در خاتمه فصل پیوند بزنیم و بیرانوند را هم با قهرمانی بدرقه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 845

به "جزئیات انتقال بیرانوند به تیم بلژیکی، قسط اول بزودی دریافت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات انتقال بیرانوند به تیم بلژیکی، قسط اول بزودی دریافت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید