حسام الدین آشنا استعفا داد و ربیعی جانشین او شد

به گزارش لیتن، رئیس جمهوری طی حکمی علی ربیعی را به عنوان رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد.

حسام الدین آشنا استعفا داد و ربیعی جانشین او شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در پی اتفاقات اخیر در خصوص سرقت یک فایل صوتی و استعفای حسام الدین آشنا به دلیل این موضوع، رئیس جمهوری طی حکمی علی ربیعی را به عنوان رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد.

در پیام رئیس جمهوری آمده است: نظر به مراتب تعهد، تجربه و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان رئیس مرکز بررسی های استراتژیک منصوب می شوید.

روحانی شرح داد: انتظار است با بهره گیری از آرا و نظریات اندیشمندان و صاحب نظران و نیز همکاری دستگاه های اجرایی نسبت به ارائه پیشنهادات، گزارشات و طرح های جامع و راهبردی در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعم از حوزه های داخلی و بین المللی با رعایت سیاست های کلی نظام اقدام کنید.

وی اضافه کرد: توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسألت دارم.

حسام الدین آشنا از ابتدای دولت حسن روحانی ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری را بر عهده داشت. اویکی از نزدیکترین مشاوران به روحانی است.

گفت و گوی جنجالی با محمد جواد ظریف در راستای یک پروژه مستند سازی دولت در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری بوده که با عنوان تاریخ شفاهی دولت یازدهم و دوازدهم اجرا شده است.

روحانی روز گذشته اظهار کرد که فایل صوتی ظریف به سرقت رفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1677

به "حسام الدین آشنا استعفا داد و ربیعی جانشین او شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسام الدین آشنا استعفا داد و ربیعی جانشین او شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید