حمایت از تولیدات دانش بنیان ضدعفونی کننده محیطی در دستور کار شورای شهر قرار گرفت

به گزارش لیتن، تهران (پانا) - رئیس شورای شهر کیش با تاکید براینکه بهبود سلامت محیطهای عمومی با استفاده از دستگا هها و تجهیزات ضدعفونی کننده نقش مهمی در رونق صنعت گردشگری دارد، می گوید شرکت های دانش بنیان زیادی در کشور وجود دارند که با کمک شورای شهر زمینه حمایت از آنها و خرید تجهیزات تولید آنها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

حمایت از تولیدات دانش بنیان ضدعفونی کننده محیطی در دستور کار شورای شهر قرار گرفت

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزاش خبرنگار اعزامی پانا، محمد طاهری، رئیس شورای شهر کیش در مراسم معرفی محصولات ضدعفونی کننده محیطی اظهار کرد: امسال سال جهش و حمایت تولید است.یکی از مسائل تولید نیز این است که تبلیغات مناسب برای بازاریابی محصولات به درستی انجام نمی شود و با توجه به هزینه های سرسام آور تولید این تولیدکنندگان دچار مشکل می شوند.

وی با بیان اینکه شورای شهر کیش اقدام های مناسبی را با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت عمران شهری کیش که متولی اجرای خدمات شهری در جزیره است، انجام داده است که شواهد آن در شهر قابل مشاهده است، اظهار کرد: افزایش سرانه فضای سبز،جمع آوری زباله، فروش زمین، نظارت بر ساخت و ساز و سایر موارد شهری از جمله اموری هستند که با همکاری شرکت خدمات عمران شهری درحال انجام است و مجموعه این اقدام ها موجب شده است تا کیش به عنوان بهشت زندگی معرفی شود.

طاهری بیان نمود: از اسفند سال گذشته که بیماری کرونا آغاز شده است ورود گردشگر به این شهر کاهش یافته است. صنعت گردشگری نیز متاثر از این کاهش تاثیرات نامطلوبی را تجربه کرده است و در مقطع زمانی نیز ورود گردشگر به این جزیره متوقف و ممنوع شده است.

وی اظهار کرد: براساس مصوبه شورای سلامت در یک محدوده زمانی، ورود گردشگر متوقف شد و این محدودیت ها اکنون رفع شده و زیان ها درحال جبران است اما باید تمهیدات لازم انجام شود تا بتوان برنامه ریزی بلندمدت و میان مدتی برای کنترل بیماری کرونا و کاهش آثار سوء آن وجود داشته باشد.

رئیس شورای شهر کیش بیان نمود: ساخت دستگاه های ضدعفونی کننده محیطی و مقابله با ویروس کرونا از جمله برنامه های میان مدتی است که می تواند در مقابله با بحران کرونا کمک کننده باشد. اقتصاد گردشگری قابل توقف نیست و باید صاحبان صنایع با استفاده از تجربیات جهانی ساخت دستگاه های مقابله با ویروس را در دستور داشته باشند. شرکت های دانش بنیان زیادی در کشور وجود دارند که در این زمینه فعال هستند که از جمله آنها شرکت تهویه پارس سعید است و با کمک شورای شهر زمینه حمایت از آنها و خرید تجهیزات تولید آنها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1283

به "حمایت از تولیدات دانش بنیان ضدعفونی کننده محیطی در دستور کار شورای شهر قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از تولیدات دانش بنیان ضدعفونی کننده محیطی در دستور کار شورای شهر قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید