خبرنگاران تارتار: تیم نفت مسجدسلیمان نباید به حال خود رها گردد

به گزارش لیتن، اهواز - خبرنگاران - سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: شرکت ملی نفت ایران که متولی تیم نفت مسجدسلیمان است تا روزی که این تیم واگذار نشده باید از آن حمایت نموده و آن را به حال خود رها نکند.

خبرنگاران تارتار: تیم نفت مسجدسلیمان نباید به حال خود رها گردد

به گزارش خبرنگاران مهدی تارتار شنبه شب در نشست خبری مجازی پیش از بازی با ماشین سازی تبریز گفت: بعد از مدت ها می خواهیم در خانه بازی کنیم و میزبان هستیم اما متاسفانه نمی توانیم از وجود طرفدارانمان بهره ببریم.

وی با بیان اینکه جای طرفداران تیم در بازی فردا خالی است و بازی کردن بدون طرفدار هیچ لذتی ندارد گفت: سعی می کنیم به خاطر شادی دل آنها با تمام وجود بازی کنیم هر چند کار سختی است. ماشین سازی در ضد حملات تیم بسیار خطرناکی است و باید با احتیاط حمله کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: آنها تغییر و تحولی روی نیمکت داشتند و با آمدن آقای مهاجری یک شوک عظیم به این تیم وارد شده که این موضوع کارمان را سخت تر می کندو باید خیلی هوشیار باشیم تا پیروز میدان شویم امیدوارم با یک بازی خوب و حساب شده برنده بازی شویم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان شرایط خیلی بدی دارند لذا از مسئولان ذیربط انتظار داریم برای حل مشکل این تیم فکر اساسی نمایند. در هفته گذشته کادر تیم مانع از تعطیلی تمرین شد وگرنه بازیکنان قصد تمرین نداشتند. بازیکنان این تیم حدود پنج ماه است که هیچ دریافتی نداشته اند.

تارتار بیان نمود: اگر بازیکن روح مبارزه نداشته باشد طرفدار هم نمی تواند شادی کند. ما سال جاری قطعا در لیگ می مانیم ولی برای سال های آینده باید برای این تیم بازیکن جذب گردد. بهترین راه این است که حق و حقوق بازیکنان پرداخت گردد.

وی بیان نمود: مدیریت باشگاه برای حل این مشکل در کوشش است. درست نیست شرکت ملی نفت ایران تیم را به امان خدا رها کند در حال حاضر انتظار داریم مسئولان وزارت نفت تیم خود را حمایت نمایند.

ملاقات تیم های نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی از ساعت 21 فردا یکشنبه شب در مسجدسلیمان برگزار می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1152

به "خبرنگاران تارتار: تیم نفت مسجدسلیمان نباید به حال خود رها گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تارتار: تیم نفت مسجدسلیمان نباید به حال خود رها گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید