خبرنگاران شتاب در تکمیل طرح های نیمه تمام مازندران

به گزارش لیتن، ساری - خبرنگاران - ورود بعضی از طرح های نیمه تمام مازندران به مراحل پایانی تکمیل و یا ضرورت سرعت دادن به اجرای آنها ، این هفته پای استاندار را به بازدید از این طرح ها و گفت وگو با مجریان و پیمانکاران باز کرده است تا از آخرین شرایط آنها به صورت حضوری اطلاع پیدا کند.

خبرنگاران شتاب در تکمیل طرح های نیمه تمام مازندران

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان عصر روز یکشنبه با بازدید از پل جاده هراز در آمل ،مجتمع مرغ لاین بابل و سد البرز روز پرکاری را پشت سر گذاشته است.

نماینده عالی دولت در مازندران عصر امروز به اتفاق معاون عمرانی خود ابتدا پس از تماشای دربی والیبالی بین دو تیم دوشه هراز آمل و هورسان رامسر در هفته ششم این رقابت ها که با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم آملی سرانجام یافت ، از پل رو گذر هزار سنگر آمل بازدید کرد.

این پل با اعتبار 85 میلیارد تومانی و پیشرفت فیزیکی 85 درصدی در دست اجراست و طبق زمانبندی دهه فجر امسال افتتاح می شود.

حسین زادگان همچنین در نشست بررسی مسائل مجتمع مرغ لاین بابل حصور یافت و در تماس با وزیر جهاد کشاورزی خواهان رفع مشکل این واحد صنعتی شد.

پس از این تماس مقرر شد تا مشکل مجتمع مرغ لاین بابل در نشستی با حضور معاون اول رییس جمهوری بررسی و برای گره گشایی آن تصمیم گیری شود.

استاندار مازندران علاوه بر این ، با حضور نمایندگان مردم بابل در مجلس یازدهم به طور شبانه از سد البرز در لفور سوادکوه که قرار است از محل ذخیره آب این سد آب شرب شهرهای گروه الف از جمله بابل تامین شود بازدید کرد.

حسین زادگان در این بازدید از پمپاژ 300 لیتر آب در ثانیه در سد البرز و رفع مشکل کمبود و قطعی آب شهرهای گروه الف بویژه بابل خبر داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1383

به "خبرنگاران شتاب در تکمیل طرح های نیمه تمام مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شتاب در تکمیل طرح های نیمه تمام مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید