خداحافظی در رختکن؛ سرمربی نساجی برکنار شد

به گزارش لیتن، هیات مدیره این باشگاه بعد از نتایج ضعیف نساجی، دو هفته قبل جلساتی به منظور تصمیم گیری درباره آینده این تیم داشت که قرار شد دو هفته دیگر به وحید فاضلی فرصت داده شود که امروز تمام شد.

خداحافظی در رختکن؛ سرمربی نساجی برکنار شد

فرصت نساجی به وحید فاضلی برای بهبود نتایج این تیم با تساوی در خانه مقابل ماشین سازی تمام شد و این سرمربی از سمتش برکنار شد.

به گزارش ایسنا، نساجی قائمشهر در ادامه نتایج ضعیف خود در این فصل، در خانه مقابل تیم انتهای جدولی ماشین سازی با تساوی یک بر یک متوقف شد تا با 9 امتیاز در رده چهاردهم جدول جای بگیرد. با این اتفاق، فرصت هیات مدیره به وحید فاضلی به پایان رسید و این مربی عصر امروز با حضور در رختکن از شاگردانش خداحافظی کرد تا به زودی سرمربی جدید معرفی شود.

هیات مدیره این باشگاه بعد از نتایج ضعیف نساجی، دو هفته قبل جلساتی به منظور تصمیم گیری درباره آینده این تیم داشت که قرار شد دو هفته دیگر به وحید فاضلی فرصت داده شود اما نساجی در هر دو بازی خانگی خود ناکام بود و یک شکست مقابل صنعت نفت و یک تساوی برابر ماشین سازی متحمل شد.

سرمربی جدید این تیم طی 48 ساعت آینده معرفی خواهد شد. از مجید جلالی، سرمربی سابق این تیم به عنوان محتمل ترین گزینه نام برده می شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1516

به "خداحافظی در رختکن؛ سرمربی نساجی برکنار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی در رختکن؛ سرمربی نساجی برکنار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید