داوری: مقابل تایلند بازی ساده ای نداشتیم، از بازی نکردنم ناراحت نیستم

به گزارش لیتن، خبرنگاران: دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: نمی دانم چه کسانی مطرح کردند که من از بازی نکردن در بازی با تایلند ناراحت شدم، چرا که هیچ وقت به این مسئله فکر نکردم و عضو تیم ملی بودن برای من افتخار بزرگی است.

داوری: مقابل تایلند بازی ساده ای نداشتیم، از بازی نکردنم ناراحت نیستم

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش لیتن و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دانیال داوری درباره احساس خود از بازگشت به ایران و حضورش در تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تجربه خیلی خوبی بود، خانواده ام را دیده و بسیار خوشحالم. برای من کار کردن با تیم ملی و کنار ملی پوشان بودن بسیار دوست داشتنی و مثمرثمر بود و در کل سفر به ایران سفر بسیار مثبتی برای من بود.

وی درباره برخورد بازیکنان تیم ملی کشورمان مطرح کرد: بیشتر بچه های تیم ملی را می شناختم و رابطه خیلی خوبی با همه آنها دارم. روحیه تیمی هم بسیار خوب بود و من از بدو ورودم حس کردم که جزئی از این تیم هستم و این دقیقاً یکی از دلایل موفقیت تیم ایران بود. دوستان خیلی خوبی پیدا کردم و اکنون سعی می کنم هر چه سریع تر فارسی را یاد بگیرم تا ارتباط بیشتری با هم تیمی های خود برقرار کنم.

داوری با اشاره به اردوی تیم ملی پیش از دیدار با تایلند گفت: اردوی بسیار موفقیت آمیزی داشتیم. نتیجه به دست آمده هم خوب بود و تمرینات بسیار خوبی را با مربیان سپری کردیم. من هم مسائل زیادی را یاد گرفتم و نقطه نظرات بسیار جالبی را از فوتبال آموختم. سرمربی تیم و کادر فنی بسیار حرفه ای هستند و افتخار می کنم که از من دعوت شد تا برای تیم ملی ایران بازی کنم.

دروازه بان تیم ملی با بیان اینکه بازی برابر تایلند ساده نبود، گفت: بازی ساده ای را پیش رو نداشتیم اما نتیجه به دست آمده، نتیجه خوبی بود. فرصت های خوبی را در نیمه دوم داشتیم و می توانستیم به گل های بیشتر برسیم. حمایت طرفداران فوق العاده بود و تماشاگران تا خاتمه بازی از ما حمایت کردند و در نهایت به پیروزی رسیدیم.

وی همچنین درباره اینکه گفته شد از بازی نکردن مقابل تایلند ناراحت بود، اعلام نمود: نمی دانم چه کسانی این موارد را مطرح کردند. هیچ وقت به این مسائل حتی فکر نکرده ام. برای من افتخار بزرگی است که جزئی از تیم ملی فوتبال ایران هستم و می توانم برای کشورم افتخارآفرین باشم. تمامی کوشش خود را در تمرینات به کار می گیریم تا به تیم ملی یاری کنم و همواره دعوت مربیان را با کمال میل قبول خواهم کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 435

به "داوری: مقابل تایلند بازی ساده ای نداشتیم، از بازی نکردنم ناراحت نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: مقابل تایلند بازی ساده ای نداشتیم، از بازی نکردنم ناراحت نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید