دلیل استوری عجیب پرسپولیسی ها معین شد

به گزارش لیتن، بازیکنان تیم پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل مس نوین کرمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در اقدامی عجیب در صفحات شخصی خود در اینستاگرام در استوری هایشان را به رنگ قرمز در آوردند.

دلیل استوری عجیب پرسپولیسی ها معین شد

حتی تعداد قابل توجهی از بازیکنان هم صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس را آنفالو کردند. پیگیری ها نشان می دهد که بازیکنان این تیم در اعتراض به شرایط مالی خود به باشگاه و کارگزار رسمی باشگاه این کار را انجام داده اند.

درحالی که به تازگی جلسه ای بین باشگاه و کارگزار برگزار شده تا همکاری آن ها ادامه پیدا کند، اما با این حال شرایط مالی بازیکنان تیم بهبودی حاصل نشده است.

نیم فصل هم تمام شده، اما بازیکنان از اینکه فقط 30 درصد قراردادشان را گرفته اند ناراحت هستند. آن ها همچنین از پرداخت نشدن پاداش از ابتدای فصل هم اعتراض دارند و به همین دلیل با این استوری ها و آنفالو کردن پیج باشگاه اعتراض خود را نشان داده اند.

از سویی باشگاه پرسپولیس هم در سالی که گذشت بابت پرونده های فیفا پول زیادی را صرف حل شدن این پرونده ها نموده و با توجه به شرایط مالی در کشور شرایط خوبی ندارند. کارگزار باشگاه هم مدعی است که به تعهداتش عمل نموده و بیش از این نمی تواند خارج از وقت تعیین شده پرداختی داشته باشد.

حال باید دید با توجه به این شیوه اعتراض بازیکنان پرسپولیس باشگاه در قبال این ناراحتی چه واکنشی نشان می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1588

به "دلیل استوری عجیب پرسپولیسی ها معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل استوری عجیب پرسپولیسی ها معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید