شرط ایمان سلیمی برای بازگشت به تراکتور

به گزارش لیتن، ایمان سلیمی مدافع پیشین تیم فوتبال تراکتور بعد از اتمام بازی های فصل گذشته، قراردادش با این تیم تبریزی را فسخ و به مسئولان این باشگاه گفت که میخواهد به فوتبال اروپا و لیگ یونان برود.

با گذشت هشت هفته از مسابقات لیگ برتر و در حالی که لیگ یونان هم در حال برگزاری است، هنوز سلیمی پیروز به حضور در فوتبال اروپا نشده و در ایران تمرینات انفرادی اش را پشت سر می گذارد. این در حالی است که مدافع فصل گذشته تراکتور بعد از فسخ قراردادش با این باشگاه مبلغ یک میلیارد تومان هم بابت فعال کردن بند جدایی به حساب این باشگاه واریز کرد.

شرط ایمان سلیمی برای بازگشت به تراکتور

در حالی که ایمان سلیمی پیروز به عقد قرارداد با تیم یونانی نشده است، تیم تراکتور هم با کمبود بازیکن در خط دفاعی دست به گریبان است و به همین خاطر سرخپوشان تبریزی در کوشش برای بازگرداندن این بازیکن هستند.

این بازیکن در حالی اقدام به فسخ قرارداد با تراکتور کرد که دو فصل دیگر با این باشگاه قرارداد داشت، ولی حالا برای بازگشت شروطی را در نظر گرفته است. سلیمی از مسئولان تراکتور خواسته است که قراردادش را به یک فصل کاهش دهند و تنها تا خاتمه فصل جاری به تراکتوری ها متعهد باشد. او همچنین خواستار دریافت یک میلیارد تومانی شده که بابت فسخ قرارداد به حساب تراکتور واریز نموده است.

البته یکی دیگر از شروط سلیمی بالا بردن مبلغ قراردادش است، این در حالی است که هشت هفته از مسابقات لیگ برتر سپری شده است. با این شرایط بعید به نظر می رسد تراکتوری ها با شروط سلیمی موافقت نمایند، مگر اینکه طرفین در مذاکراتی که دارند با کوتاه آمدن از مواضع شان به توافق برسند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1472

به "شرط ایمان سلیمی برای بازگشت به تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط ایمان سلیمی برای بازگشت به تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید