نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد

به گزارش لیتن، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از حضور نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان خادم المنتظر برای نظافت جهت نجف تا کربلا اطلاع داد.

نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد

به گزارش لیتن به نقل از شهرنوشت، صدرالدین علیپور در حاشیه حضور لیتن در محل اسکان خدام الحسین در کربلا، با اشاره به حضور مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از جمله سازمان مدیریت پسماند در شهر کربلا، اظهار کرد: همزمان با اعزام بیش از هزار خدام الحسین، از 3 هفته گذشته تجهیزات و امکانات لازم برای نظافت و جمع آوری زباله به کربلا ارسال شد.

وی گفت: همچنین سال جاری برای اولین بار بخشی از مسئولیت نظافت جهت نجف تا کربلا به نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان خادم المنتظر واگذار شد.

علیپور با بیان اینکه نیروهای پسماند و سازمان های مردم نهاد تا 2 روز بعد از اتمام مراسم اربعین به خدمات رسانی ادامه خواهند داد، توضیح داد: کوشش شهرداری تهران این است که حضور داوطلبانه شهروندان برای نظافت جهت نجف تا کربلا به یک نهضت مردمی تبدیل گردد، چراکه شهرداری تهران به دنبال تولی گری در این امر نیست و کوشش می نماید با استفاده از پتانسیل های مردمی در این امر مشارکت داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 590

به "نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید