نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از حضور نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان خادم المنتظر برای نظافت جهت نجف تا کربلا اطلاع داد.

نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شهرنوشت، صدرالدین علیپور در حاشیه حضور خبرنگاران در محل اسکان خدام الحسین در کربلا، با اشاره به حضور مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از جمله سازمان مدیریت پسماند در شهر کربلا، اظهار کرد: همزمان با اعزام بیش از هزار خدام الحسین، از 3 هفته گذشته تجهیزات و امکانات لازم برای نظافت و جمع آوری زباله به کربلا ارسال شد.

وی گفت: همچنین سال جاری برای اولین بار بخشی از مسئولیت نظافت جهت نجف تا کربلا به نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان خادم المنتظر واگذار شد.

علیپور با بیان اینکه نیروهای پسماند و سازمان های مردم نهاد تا 2 روز بعد از اتمام مراسم اربعین به خدمات رسانی ادامه خواهند داد، توضیح داد: کوشش شهرداری تهران این است که حضور داوطلبانه شهروندان برای نظافت جهت نجف تا کربلا به یک نهضت مردمی تبدیل گردد، چراکه شهرداری تهران به دنبال تولی گری در این امر نیست و کوشش می نماید با استفاده از پتانسیل های مردمی در این امر مشارکت داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 10 آذر 1398 شناسه مطلب: 590

به "نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظافت راستا نجف تا کربلا توسط نیروهای سازمان های مردم نهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید