ولز 1- 1 سوئیس؛ تقسیم امتیازات به سود ایتالیا و ترکیه

به گزارش لیتن، دو تیم ولز و سوئیس در مسابقه ای دیدنی به تساوی 1-1 رضایت دادند.

ولز 1- 1 سوئیس؛ تقسیم امتیازات به سود ایتالیا و ترکیه

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امروز و در دومین بازی گروه A رقابت های یورو دو تیم سوئیس و ولز به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 1-1 تمام شد.

بازی متعادل آغاز شد اما موقعیت نسبتا خوب اول مسابقه به وسیله بازیکنان سوئیس به وجود آمد. جایی که ضربه سر بریل امبولو با اختلاف از کنار دروازه عبور کرد.

در دقیقه 15 اولین موقعیت بسیار مهم بازی به وسیله ولز خلق شد؛ جایی که ضربه سر فوق العاده کیفر مور با واکنش استثنایی یان سومر همراه شد و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه 27 این سوئیس بود که می توانست دروازه ولز را باز کند اما ضربه هریس سفروویچ بعد از چرخش فوق العاده او با اختلاف کمی از کنار دروازه عبور کرد.

در لحظات انتهای نیمه اول هریس سفروویچ به یک موقعیت خوب دیگر دست یافت اما ضربه او در مصافی تقریباً تک به تک با دروازه ولز به بیرون رفت تا بازی در انتها 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل تمام گردد.

نیمه دوم با آغاز فوق العاده سوئیس همراه شد. بریل امبولو در مصافی تک به تک با دروازه ولز نهاده شد اما ضربه او با واکنش استثنایی دنی وارد به کرنر فرستاده شد. با این حال خود امبولو روی همان کرنر و با یک ضربه سر مهارنشدنی گلزنی کرد تا سوئیس با یک گل پیش بیفتد.

در دقیقه 61 ولز این فرصت را داشت که کار را به تساوی بکشاند اما ضربه بن دیویس از پشت محوطه جریمه با اختلاف تقریبا کم از بالای دروازه سوئیس به بیرون رفت.

در دقیقه 66 امبولو می توانست گل دوم خود و سوئیس را به ثمر برساند اما ضربه فنی او با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه ولز عبور کرد.

در دقیقه 75 بالاخره قفل دروازه سوئیس شکست و ولز توانست گل تساوی را به ثمر برساند. ارسال جو مورل به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده کیفر مور همراه شد تا نتیجه 1-1 گردد.

در حالی که بازی به لحظات انتهای خود نزدیک می شد ماریو گاورانوویچ پیروز شد گل دوم را وارد دروازه ولز کند اما بعد از مراجعه داور به VAR این گل به علت آفساید مردود اعلام شد.

در دقیقه 90 امبولو می توانست یک بار دیگر دروازه ولز را باز کند اما ضربه سر او به وسیله دروازه بان حریف به کرنر فرستاده شد تا مسابقه با همان تساوی 1-1 تمام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1758

به "ولز 1- 1 سوئیس؛ تقسیم امتیازات به سود ایتالیا و ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولز 1- 1 سوئیس؛ تقسیم امتیازات به سود ایتالیا و ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید