پروتکل های بهداشتی باید بیش از گذشته در صندلی های سوخت رعایت گردد

به گزارش لیتن، عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با اشاره به افزایش ترددهای درون شهری تاکید نمود: نباید اجازه داد که با بی احتیاطی، صندلی های سوخت محلی برای سرعت دریافت زنجیره انتقال ویروس کرونا گردد.

پروتکل های بهداشتی باید بیش از گذشته در صندلی های سوخت رعایت گردد

علی بختیار در گفت وگو با لیتن، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در صندلی های سوخت، بیان نمود: خوشبختانه با مدیریت صحیح و همکاری مردم، تا به امروز توانسته ایم به خوبی با کرونا مقابله کنیم و شاهد دو رقمی شدن آمار مرگ و میر و افزایش خروجی بیماران از بیمارستان ها نسبت به ورودی هستیم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس در ادامه اظهار کرد: این آمار نشان دهنده همکاری مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی جامعه است. رسانه ها و صدا و سیما نیز به خوبی در صحنه حاضر شده و مردم را مطلع کردند. اما باید مراقب باشیم که با موج دوم این ویروس روبرو نشویم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس توضیح داد: با توجه به اینکه تردد خودروهای شخصی در سطح شهر افزایش داشته و ستاد مقابله با کرونا نیز بر استفاده از وسایل نقلیه شخصی تاکید داشته است شاهد افزایش مراجعات به صندلی های سوخت هستیم. فلذا اصول بهداشتی باید بیش از گذشته در صندلی های سوخت مورد توجه قرار گیرد و حتما از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده استفاده گردد.

بختیار با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد که با بی احتیاطی، صندلی های سوخت محلی برای سرعت دریافت زنجیره انتقال ویروس کرونا گردد، اعلام کرد: خداروشکر مردم تا به امروز به خوبی به پروتکل های بهداشتی توجه داشته اند، ان شاءالله از این پس نیز با رعایت موارد جزئی این ویروس شکست خواهد خورد.

این عضو فراکسیون امید مجلس گفت: بنده تذکری به ریاست جمهوری در مورد شیفتی شده فعالیت اداره ها و اصناف داده ام به این صورت که از ساعت 7 تا 14 اداره ها و از 14 تا شب صنوف فعالیت داشته باشند. اینگونه از بار ترافیکی درون شهری نیز کاسته می گردد. ان شاءالله این پیشنهاد نیز دنبال می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1032

به "پروتکل های بهداشتی باید بیش از گذشته در صندلی های سوخت رعایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل های بهداشتی باید بیش از گذشته در صندلی های سوخت رعایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید