پیام معاون صدا به خبرنگاران

به گزارش لیتن، حمید شاه آبادی، معاون صدای در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و تاکید کرد، بی تردید اهتمام مسئولانه خبرنگاران، گزارشگران و اهالی خبر و اطلاع رسانی کشور موجب تداوم عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران است.

پیام معاون صدا به خبرنگاران

به گزارش لیتن، در متن پیام معاون صدا برای روز خبرنگار آمده است:

به نام خداوند لوح و قلم

جان نباشد جز خبر در آزمون

هر که را افزون خبر جانش فزون

هفدهم مرداد یادآور مجاهدت انسان هایی است که در راستا روایت حقیقت، بی ادعا طلایه دار وادی آگاهی و نیک اندیشی بودند و در آسمان شهادت ستارگانی جاوید شدند.

به راستی رسالت اصحاب خبر و رسانه چنانچه پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس، خطیر و حساس است و چه زیباست اندیشه ای که با استعانت از قلم، واژه ها را در خدمت بیان حق درآورد.

امسال روز خبرنگار با عیدالله الاکبر که خود، انعکاس خبر نعمت بزرگ ولایت و اتمام و اکمال دین توسط راویانی صدیق بر جهانیان بود، قرین گشته است.

فرارسیدن این روز و این تقارن فرخنده را گرامی داشته و برای تمامی انسان های فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی، چراغ راه جامعه شدند آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

بی تردید اهتمام مسئولانه لیتن، گزارشگران و اهالی خبر و اطلاع رسانی کشور موجب تداوم عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1210

به "پیام معاون صدا به خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام معاون صدا به خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید