چرا سازمان لیگ مسابقه استقلال و سپاهان را خودسرانه لغو کرد؟

به گزارش لیتن، علی رغم اینکه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در استانداری روز گذشته هیچ تصمیمی مبنی بر لغو مسابقات ورزشی در فضای باز در روزهای 30 آذر و یکم دی نگرفته است، سازمان لیگ خودسرانه مسابقه استقلال و سپاهان را در جام حذفی لغو نموده است!

چرا سازمان لیگ مسابقه استقلال و سپاهان را خودسرانه لغو کرد؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی لیتن؛ کمیته اضطرار آلودگی هوا تهران عصر روز گذشته با حضور نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مختلف در محل استانداری تهران تشکیل شد و این کمیته با توجه به افزایش شاخص های آلودگی هوا، تصمیماتی برای روز شنبه 30 آذر و یکم دی اتخاذ کرد.

بر همین اساس محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران پس از اتمام جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری شرایط جوی طی روزهای آینده و افزایش غلظت آلاینده ها، تمامی مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران شامل ری، ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت در تمامی مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر برای روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهند بود. بنابر تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا فعالیت معادن شن و ماسه و همچنین صنایع نظیر آن تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد بود.همچنین بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا طرح زوج و فرد در روزهای شنبه و یکشنبه از مقابل درب منازل انجام می گردد علاوه بر این تردد کامیون ها در شب هنگام ممنوع خواهد بود.

به گزارش لیتن، علی رغم اینکه در جلسه روز گذشته کمیته اضطرار آلودگی هوا، هیچ تصمیمی مبنی بر لغو برگزاری مسابقات ورزشی در فضای باز برای روزهای شنبه 30 آذر و یکم دی اخذ نشده است اما سازمان لیگ طی اطلاعیه نموده است که مسابقه فوتبال بین دو تیم استقلال و سپاهان از سری مسابقات جام حذفی لغو شده است.

در حالی که مسئولان استانداری حتی این احتمال را هم داده بودند که با بهبود شرایط جوی، تعطیلی یکشنبه مدارس هم لغو گردد، به یک باره سازمان لیگ در اقدامی عجیب و بدون هماهنگی استانداری تهران از لغو بازی استقلال و سپاهان اطلاع داد.

سازمان لیگ در حالی این اطلاعیه را صادر و در آن گفت تمام مسابقات لیگ برتر و سایر رده های لیگ، جام حذفی و مسابقات رده های سنی مختلف سراسر کشور که در استان تهران برگزار می گردد، لغو شده است که در نهایت فقط بازی استقلال و سپاهان لغو می گردد و اساسا غیر از این بازی، قرار نبوده بازی دیگری برگزار گردد.

همچنین بابایی، سخنگوی استانداری تهران نیز در واکنش به لغو مسابقه فوتبال استقلال و سپاهان در لیگ برتر و از جام حذفی گفت: استانداری تهران اطلاعیه ای برای لغو بازی ها صادر ننموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 753

به "چرا سازمان لیگ مسابقه استقلال و سپاهان را خودسرانه لغو کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا سازمان لیگ مسابقه استقلال و سپاهان را خودسرانه لغو کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید