امکان تجربه Half، Life Alyx بدون هدست واقعیت مجازی فراهم شد؛ اما با دستکاری

به گزارش لیتن، بسیاری از افراد باور دارند که بازی هاف لایف: الیکس (Half Life: Alyx) یکی از برترین عناوین برای تجربه با واقعیت مجازی است. بحث اصلی اینجاست که افرادی که هدست واقعیت مجازی ندارند، نمی توانند این بازی را تجربه نمایند. به علت اینکه به طور کامل نسخه عادی نداشته و کاملاً یک تجربه واقعیت مجازی است.

امکان تجربه Half، Life Alyx بدون هدست واقعیت مجازی فراهم شد؛ اما با دستکاری

حال یک شرکت به نام GB-2 مدت زیادی است که روی پروژه هاف لایف الیکس بدون احتیاج به عینک واقعیت مجازی کار می نماید. این افراد اعتقاد دارند که بازی هاف لایف الیکس یک عنوان شوتر بسیار خوب بوده و همه افراد باید بتوانند این بازی را تجربه نمایند. نصب این ماد هم بسیار راحت است. به این معنا که شما احتیاجی به نصب درایور یا مواردی از این دست ندارید.

اخیراً شرکت سازنده این ماد اعلام نموده که با به روزرسانی، بازیکنان می توانند به طور کامل بازی هاف لایف الیکس را بدون احتیاج به عینک واقعیت مجازی تجربه نمایند. همینطور اینکه تمامی فاکتورهای داخل بازی نیز برای تجربه بدون هدست واقعیت مجازی بهینه شده است.

بازیکنان می توانند با تجربه بازی هاف لایف الیکس دستاورد (Achievement) داخل استیم کسب نمایند. این بازی دارای 42 دستاورد بوده که 33 عدد از آن با ماد نو این بازی قابل بدست آمدن است. 9 عدد به جای مانده نیز به زودی در دسترس خواهد بود. یکی از نکات جالب اینجاست که این ماد به صورت ریشه ای کار می نماید. به این شکل که شما می توانید مادهای دیگر را نیز روی آن نصب نموده و بدون احتیاج به هدست واقعیت مجازی آن ها را تجربه کنید.

هدست های واقعیت مجازی در حال پیشرفت بسیار زیادی هستند. با این حال هنوز کامل نشده اند. به این شکل که بسیاری از افراد با استفاده از این هدست ها دچار حالت تهوع و سرگیجه می شوند که باعث می گردد استقبال کمتری از این دستگاه ها بگردد. از طرفی دستگاه های واقعیت مجازی بسیار گران قیمت بوده و موارد مقرون به صرفه قیمت هم کیفیت چندان بالایی ندارند.

بازی هاف لایف الیکس از عناوین بسیار با کیفیت در دنیای گیمینگ با واقعیت مجازی است. این بازی در سبک شوتر بوده و تجربه خاصی را در اختیار کاربران قرار می دهد. حال با گذشت زمان افراد بیشتری مشتاق به تجربه بازی الیکس شدند. مشکل اینجاست که این افراد به این بازی بدون داشتن هدست واقعیت مجازی دسترسی نداشتند. حال نکته مثبت این ماد نو این است که این افراد هم می توانند بازی الیکس را تجربه نمایند.

منبع: Destructoid

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 فروردین 1402 بروزرسانی: 30 فروردین 1402 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2289

به "امکان تجربه Half، Life Alyx بدون هدست واقعیت مجازی فراهم شد؛ اما با دستکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تجربه Half، Life Alyx بدون هدست واقعیت مجازی فراهم شد؛ اما با دستکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید