طعمه حریق شدن سه منزل در مجتمع مسکونی

به گزارش لیتن، خبرنگاران/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از طعمۀ حریق شدن سه منزل مسکونی، به صورت همزمان امروز 29 فروردین ماه در شهر کرمان اطلاع داد.

طعمه حریق شدن سه منزل در مجتمع مسکونی

جهت دریافت خدمات بازسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

رضا میرزایی در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح این خبر گفت: طی تماس تلفنی در ساعت 20 و 13 دقیقه امشب با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان، از طعمه حریق شدن سه منزل در یک مجتمع مسکونی مطلع شدیم.

وی محل حادثه را مجتمع مسکونی بشرا، واقع در بلوار ولی عصر حاجی آباد حاشیه شهر کرمان بیان نمود و اضافه کرد: بلافاصله 20 آتشنشان در قالب 3 تیم از ایستگاه های شماره 10و7و2 در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات اطفای حریق که سه منزل مسکونی را در دستور کار قرار داده و ضمن تخلیه مجتمع مسکونی و انجام عملیات اطفاء حریق از سرایت آتش به دیگر منازل همجوار در مجتمع مسکونی جلوگیری کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی ادامه داد: این آتش سوزی از یکی از منازل مجتمع مسکونی آغاز شده است و سریعا دیگر منازل این مجتمع مسکونی در معرض آتش سوزی و طعمه حریق شدن کامل بودند.

میرزایی بیان نمود: مسئولین این سازمان از جمله معاون فنی و عملیات، مسئول منطقه دو عملیاتی شهری و مسئولین ایستگاه های اعزام شده در محل حضور یافته و با فرماندهی دقیق بر اجرای این عملیات نظارت داشتند و آتش نشانان هم زمان با اطفای حریق، اقدام به تخلیه افراد از مجتمع مسکونی کردند.

وی اضافه کرد: هم چنین با توجه به تعداد زیاد ساکنان و مجتمع های هم جوار، این عملیات برای آتش نشانان از حساسیت بالایی برخوردار بود؛ بنابراین، آتش نشانان به سرعت با شلنگ اندازی و آب رسانی، عملیات اطفای حریق را با موفقیت و در کمترین زمان انجام دادند.

میرزایی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است، اظهار داشت: علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست آنالیز است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 904

به "طعمه حریق شدن سه منزل در مجتمع مسکونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعمه حریق شدن سه منزل در مجتمع مسکونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید