ماجرای ارتکاب قتل توسط مدیر اداره تعزیرات حکومتی در جیرفت چی بود؟

به گزارش لیتن، خبرنگاران/کرمان دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با تاکید بر این مطلب که قتل اخیر در این شهرستان به دلیل اختلافات خانوادگی اتفاق افتاده است، گفت: علی رغم شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر ارتکاب قتل توسط یک قاضی، متهم این پرونده مدیر شهرستانی اداره تعزیرات حکومتی بوده و هیچ ارتباطی با دستگاه قضایی نداشته است.

ماجرای ارتکاب قتل توسط مدیر اداره تعزیرات حکومتی در جیرفت چی بود؟

حسین سلامی در تشریح جزییات این خبر اضافه نمود: حسب اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان، متهم این پرونده از تاریخ 22 آذرماه امسال بازنشسته شده است.

وی با اشاره به این مطلب که متهم این پرونده درحال حاضر ضمن تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت در زندان به سر می برد ، اظهارداشت: اتهام انتسابی به متهم این است که در تاریخ 29 آذرماه امسال و حوالی ساعت 11 در پی بروز اختلافات و مشاجرات خانوادگی با استفاده از سلاح کلت فاقد مجوز و با شلیک دو گلوله همسرش را به قتل رسانده است.

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت از مردم خواست با پرهیز از توجه به شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی، هرگونه اطلاعات درباره ابعاد این پرونده و برخوردهای قانونی با متهم را به وسیله مراجع قانونی و قضایی پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1452

به "ماجرای ارتکاب قتل توسط مدیر اداره تعزیرات حکومتی در جیرفت چی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ارتکاب قتل توسط مدیر اداره تعزیرات حکومتی در جیرفت چی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید