مدیرعامل پیست دربندسر: نامه تعطیلی برای ما ارسال نشده، پیست شب را تعطیل کردیم

به گزارش لیتن، مدیرعامل پیست بین المللی اسکی دربندسر گفت: هیچ نامه ای مبنی بر تعطیلی پیست از سوی وزارت ورزش به ما ارسال و ابلاغ نشده است.

مدیرعامل پیست دربندسر: نامه تعطیلی برای ما ارسال نشده، پیست شب را تعطیل کردیم

حسن شمشکی مدیرعامل پیست بین المللی اسکی دربندسر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی لیتن، درباره شرایط این پیسست در روزهای اخیر و پس از شیوع ویروس کرونا گفت: ما همه مسیرهای پیست را و کلیه نقاط را ضدعفونی و کوشش نموده ایم تا همه مسائل بهداشتی را رعایت کنیم تا مسئله ای به وجود نیاید.

وی اضافه نمود: اقدامات مربوط به ضدعفونی کردن هر روز و در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می گردد. همچنین برای اینکه زمان کافی برای ضدعفونی کردن داشته باشیم، پیست شب را نیز از امشب تعطیل کردیم تا همه کارها به موقع انجام گردد.

مدیرعامل پیست بین المللی اسکی دربندسر در پاسخ به این سوال که آیا نامه ای از سوی وزارت ورزش و شرکت توسعه برای تعطیلی پیست به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا بدستشان رسیده است یا خیر؟ گفت: ما به عنوان بخش خصوصی در این پیست فعالیت داریم و در این باره تابع دستور وزارت ورزش هستیم. درباره تعطیلی پیست هیچ نامه ای ارسال و ابلاغ نشده است. ضمن اینکه تعداد مراجعین به پیست هم نرمال و مثل روزهای گذشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 901

به "مدیرعامل پیست دربندسر: نامه تعطیلی برای ما ارسال نشده، پیست شب را تعطیل کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پیست دربندسر: نامه تعطیلی برای ما ارسال نشده، پیست شب را تعطیل کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید