ساعت فعالیت موزه و باغ موزه های شهرداری تهران در نوروز 1402

به گزارش لیتن، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از فعالیت موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران در ایام نوروز و ماه رمضان تا ساعت 22 خبر داد.

ساعت فعالیت موزه و باغ موزه های شهرداری تهران در نوروز 1402

به گزارش خبرنگاران، امیر قاسمی با بیان اینکه شیوه نامه اجرائی فعالیت موزه ها ،باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران در ماه رمضان و نوروز ابلاغ شده است، گفت: این دستورالعمل با امضا توکلی زاده معاون امور اجتماعی - فرهنگی شهرداری تهران و دبیر شورای سیاستگذاری موزه های شهرداری تهران ابلاغ شده است.

او با بیان اینکه بر اساس این ابلاغیه، با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایام عید باستانی نوروز ، در ایام نوروز 1402، موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران از 28 اسفند 1401 لغایت 31 فروردین 1402 فعال هستند، افزود: بر این اساس ساعت فعالیت موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران تا ساعت 22 اعلام شده است.

قاسمی ادامه داد: در این ابلاغیه آمده است که افزایش ساعت کاری مراکز فوق الذکر که تقاضا و ظرفیت بازدید بیشتری را دارند، بر اساس صلاحدید مدیران آن مجموعه، با مکاتبه با دبیرخانه شورای سیاست گذاری موزه ها بلامانع است.

قاسمی گفت: همچنین باغ موزه های تحت پوشش شهرداری تهران در روز 13 فروردین مقارن با روز طبیعت باز بوده و مدیران مجموعه های دارای باغ تاریخی و محوطه فضای سبز، می بایست شرایط را برای آسودگی شهروندان و حفاظت از باغ موزه ها ایجاد کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1401 بروزرسانی: 25 اسفند 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2277

به "ساعت فعالیت موزه و باغ موزه های شهرداری تهران در نوروز 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت فعالیت موزه و باغ موزه های شهرداری تهران در نوروز 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید