شیطنت ریز و بامزه بهاره افشاری موقع عکاسی

به گزارش لیتن، خبرنگاران:بهاره افشاری با ایده های مجذوب کننده عکاسی اینبار با شیطنت ریز و زیبا در دوربین عکاسان سوژه شد.

شیطنت ریز و بامزه بهاره افشاری موقع عکاسی

بهاره افشاری زاده 4 تیر 1363 در شاهرود است . بهاره افشاری طراح لباس و بازیگر ایرانی است. بهاره افشاری دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد.بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال 83 مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

4 ماه بعد بهاره افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود ولی پس از چند سال با تلاش کیانوش عیاری به جمع بازیگران سریال روزگار قریب که سرگذشت دکتر محمد قریب است پیوست. بهاره افشاری در سریال روزگار غریب در دو نقش بازی می کند و پس از آن عیاری او را برای بازی در سریال او یک فرشته بود معرفی می کند.

بهاره افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد.

دلگرم

منبع: رکنا
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2002

به "شیطنت ریز و بامزه بهاره افشاری موقع عکاسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیطنت ریز و بامزه بهاره افشاری موقع عکاسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید