فرامرز ظلی: باید پیشکسوتان را از کتابخانه خاطرات بیرون بیاورند

به گزارش لیتن، تهران (پانا) - فرامرز ظلی در حاشیه مراسم زنده یاد حمید جاسمیان حضور یافت و توضیحاتی را درباره پیشکسوتان فوتبال ارائه داد.

فرامرز ظلی: باید پیشکسوتان را از کتابخانه خاطرات بیرون بیاورند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرامرز ظلی پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه مراسم یادبود زنده یاد حمید جاسمیان گفت: جا دارد بار دیگر به خانواده مرحوم جاسمیان تسلیت بگویم. ای کاش در زمان حیات بیشتر به یاد پیشکسوتان فوتبال باشیم.

ظلی با اشاره به شرایط سخت کرونایی در کشور گفت: متاسفانه روزهای خوبی را سپری نمی کنیم. بهتر است با یکدیگر صادق باشیم و به هم راست بگوییم. حمید جاسمیان، همایون بهزادی و... که در بین ما نیستند، عظیم فوتبال بودند و ما در زمانی که کنار ما بودند قدرشان را ندانستیم.

وی در ادامه افزود: در زمان ریاست دکتر محمد دادکان یک اتاقی به نام کمیته پیشکسوتان تشکیل شد. بهزای، جاسمیان و بنده حقیر هر روز به فدراسیون می آمدیم . کار ما در این کمیته این بود که منزل پیشکسوتانی که فراموش شده بودند را دق الباب می کردیم و به مسائل و گرفتاری آنها رسیدگی می کردیم. متاسفانه وقتی آقای تاج آمد، همین کمیته سه نفره را هم تعطیل کرد. از دکتر عزیزی خادم درخواست دارم که این کمیته مجددا تشکیل گردد و یادمان باشد که تاریخ فوتبال ایران را این عزیزان ماندگار کردند.

ظلی همچنین اظهار کرد: موسپیدان فوتبال کشور انسان های ارزشمندی هستند که باید همواره هوای دل آنها را داشت. زیرا بیشترین زمان جوانی و انرژی خود را برای فعالیت در ورزش حرفه ای گذاشته اند. باید پیشکسوتان را از کتابخانه خاطرات بیرون بیاورند. ممکن است جلد آن ها خاکی باشد ولی محتوای پرباری دارند. جامعه فوتبال باید بداند چه کسانی راه را برای کسانی که امروز در سمت های مختلف تکیه زده اند هموار نموده است. .

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1675

به "فرامرز ظلی: باید پیشکسوتان را از کتابخانه خاطرات بیرون بیاورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرامرز ظلی: باید پیشکسوتان را از کتابخانه خاطرات بیرون بیاورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید