لیگ اروپا، آرسنال با تساوی صعود کرد و لاتزیو حذف شد، ترابزون در حضور حسینی بازی تشریفاتی را باخت

به گزارش لیتن، در شب شکست تیم بازیکن ایرانی، آرسنال به سختی صعود کرد و لاتزیو حذف شد.

لیگ اروپا، آرسنال با تساوی صعود کرد و لاتزیو حذف شد، ترابزون در حضور حسینی بازی تشریفاتی را باخت

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، شب پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا با صعود پردردسر آرسنال و شکست تیم مجید حسینی شروع شد.

در گروه ششم، آرسنال شکست را به تساوی 2 - 2 در خانه استاندارد لیژ تبدیل و صعود کرد. این تیم ابتدا با گل های باستین در دقیقه 47 و آملا در دقیقه 69 عقب افتاد و در خطر حذف شدن نهاده شد اما 2 گل لاکازت در دقیقه 78 و ساکا در دقیقه 81، تساوی را برای تیم لندنی رقم زد. در بازی همزمان اینتراخت در خانه 2-3 مغلوب گیمارش از پیش حذف شده شد. از این گروه آرسنال با 11 و اینتراخت با 9 امتیاز به مرحله بعد راه یافتند.

در گروه سوم، ترابزون در حالی که از ابتدا تا دقیقه 71، مجید حسینی، بازیکن کشورمان را در اختیار داشت در یک جدال تشریفاتی در خانه بازل 2- صفر باخت. در دیگر بازی این گروه، ختافه در خانه 3 - صفر کراسنودار را برد. در جدول بازل 13 و ختافه 12 امتیازی صعود کردند و ترابزون یک امتیازی در انتهای جدول حذف شد.

در گروه اول، آپوئل نیکوزیا در خانه یک - صفر سویا را برد و قره باغ و دانلدلوژ به تساوی یک - یک رسیدند. در جدول سویا با 15 و آپوئل با 10 امتیاز صعود کردند. در گروه دوم، لوگانو در خانه دیناموکیف به تساوی یک - یک رسید و مالمو هم در خانه کپنهاگن یک - صفر پیروز شد. در جدول، مالمو با 11 و کپنهاگن با 9 امتیاز به مرحله بعد رسیدند.

در گروه چهارم، لاسک 3 - صفر اسپورتینگ لیسبون را برد و آیندهوون و بایرلورکوزن به تساوی یک - یک رسیدند. در جدول، لاسک با 13 و اسپورتینگ لیسبون با 12 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم صعود کردند.

در گروه پنجم، رن در خانه 2 - صفر لاتزیو را برد و رقیب نامدارش را حذف کرد. کلوژ هم 2 - صفر از سد سلتیک گذشت. در جدول، سلتیک 13 و کلوژ 12 امتیازی صعود کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 694

به "لیگ اروپا، آرسنال با تساوی صعود کرد و لاتزیو حذف شد، ترابزون در حضور حسینی بازی تشریفاتی را باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ اروپا، آرسنال با تساوی صعود کرد و لاتزیو حذف شد، ترابزون در حضور حسینی بازی تشریفاتی را باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید