هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی

به گزارش لیتن، تور دبی

ممکن است دبی دارای طبیعتی سرسبز نباشد یا به خاطر آبشار و سایر جاذبه های طبیعی اش شناخته نشود اما به هیچ عنوان شهری نیست که نتوان درآن ماجراجویی کرد. در این مقاله انواع ماجراجویی در دبی که یک گردشگر حتما باید آنها را تجربه کند و هیجان حاصل از آنها را تا سالیان سال در یاد خود نگه دارد معرفی می کنیم. پس با ما همراه شوید تا به آنالیز و مرور هیجان انگیز ترین انواع ماجراجویی در دبی بپردازیم.

هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی

ماجراجویی با شیرجه هوایی در دبی

شیرجه هوایی در صدر فهرست هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی قرار گرفته است که پیشنهاد میکنیم زمان رزرو تور دبی آن را در نظر داشته باشید. در دبی می توانید به راحتی به رویای خود برسید. از دیرباز همیشه پرواز یکی از آرزو های دست نیافتنی بشر بود. دبی این امکان را فراهم نموده تا بتوانید در آسمان آبی خلیج فارس پرواز کنید! لوازم شیرجه هوایی دبی در حد کلاس دنیای هستند و بهترین شیرجه رو های دنیا از آنها استفاده می نمایند.

سالانه بیش از هزاران مورد پرش از هواپیما در دبی ثبت می گردد. مراحل کار بسیار ساده است. برای اینکه شیرجه هوایی را تست کنید باید سوار هواپیمای مخصوص شوید. سپس زمانی که به ارتفاع 4000 متری رسیدید به بیرون بپرید. تصمیم اینکه به صورت تکی یا گروهی اقدام به شیرجه در آسمان کنید با شما است. بعلاوه برای افرادی که بار اول اقدام به این کار می نمایند مربی مخصوص وجود دارد که همراه آنها اقدام به شیرجه می کند و مراحل کار را به شیرجه رو تازه کار آموزش می دهد. در زمان پرش به مدت یک دقیقه تمام در حال سقوط آزاد هستید و پس از باز کردن چتر پس از 5 دقیقه به زمین فرود می آیید.

مشاهده زیبا ترین چشم انداز عمرتان

زمان پایین آمدن زیبا ترین چشم انداز عمرتان را خواهید دید. تمام دبی زیر پای شما است و آبی خلیج فارس که با آسمان پیوند خورده را مشاهده می کنید. از آن بالا به اصلاح دید پرنده یا چشم عقاب بدست خواهید آورد و کاملا به جزیره نخل، برج خلیفه، جزایر دنیای و بیابان دبی اشراف خواهید داشت. پس اگر در پی هیجان خالص هستید پیشنهاد می کنیم حتما شیرجه هوایی را امتحان کنید و سعی کنید که هتل مورد نظ خود را (هتل جمیرا و…) را طوری انتخاب نمایید که دسترسی به تمام مکان های گردشکری آسان باشد.

معروف ترین تفریحات در دبی

بی شک می توان گفت که معروف ترین تفریحات در دبی برای افرادی که عاشق دوچرخه هستند، جهت دوچرخه سواری القدره است. با وجود اینکه در دبی محدودیت هایی برای دوچرخه سواری وجود دارد، جهت دوچرخه سواری القدره این امکان را برای ساکنین این شهر و نیز دنیاگرد هایی که از دبی بازدید می نمایند فراهم آورده تا بتوانند به ماجراجویی مورد علاقه خود بپردازند. طول جهت دوچرخه سواری القدره 80 کیلومتر است و به میزان کافی زیاد هستند که علاقه مندان به این ورزش را راضی کند.

جهت دوچرخه سواری القدره

پس از 20 کیلومتر رکاب زدن وارد بیابان دبی می شوید و در در این جهت قادرید زیبایی هایی خاصی را مشاهده کنید. جاده عالی برای دوچرخه سواری به همراه منظره ها طبیعی بکر و سکوت و تنهایی منحصر به فرد می تواند ایده آل ترین تجربه برای دوچرخه سواران دبی باشد. دو طرف جهت دوچرخه سواری القدره به وسیله کوه ها و شن های بیابان محاصره شده است و شما حس اسبی سرکش را پیدا می کنید که با حداکثر سرعت و فراغ بال، به دور از هیاهو دنیا امروز در حال تاختن است.

تمام چیزی که باید بگوییم این است که جهت دوچرخه سواری القدره می تواند بهترین و لذت بخش ترین ماجراجویی در دبی برای افرادی باشد که در پی آرامش و آسایش هستند. با این حال باید نکاتی را در حین دوچرخه سواری رعایت کنید تا سفری خوب و مجذوب کننده در تور مقرون به صرفه دبی خود تجربه کنید.

به عنوان مثال:

  • به گونه ای سفر خود را هماهنگ کنید که در زمان طلوع خورشید در صحرا باشید زیرا در خنک ترین بازه زمانی به صحرا می رسید. به علت دوچرخه سواری حرارت بدن تان بالا می رود و ممکن است در دمای بالای صحرا دچار مشکل شوید و به جای حس آرامش تجربه بسیار تلخی به همراه خود بیاورید.
  • نگران این نباشید که چرا دوچرخه به همراه نیاوردید. در ابتدای جهت دوچرخه سواری القدره، فروشگاهی وجود دارد که هم تجهیزات مورد احتیاج شما را به فروش می رساند و هم امکان اجاره کردن دوچرخه های مخصوص در آن وجود دارد.

علاقمندان به سفر به دبی میتوانند برای مدیریت هزینه های خود از تور لحظه آخری دبی استفاده نمایند.

[cn-suggest-posts sts=زمین تنیس زیر دریا دبی stl=https://deltaban.com/dubai-tennis-court/ sbs=بلیط هواپیما دبی sbl=https://deltaban.com/flights/dubai-airline-ticket/]

سافاری صحرا

اگر تا به حال به سافاری صحرا در تور مقرون به صرفه دبی نرفته اید باید به شما بگوییم که هیچ تجربه ای از دبی بدست نیاورده اید! اگر کسی بگوید به دبی رفته ول سافاری را تجربه ننموده است بی شک می توانید به او بگویید تو تا به حال به دبی نرفته ای! سافاری صحرا مشهور ترین تفریحات در دبی به شمار میرود و بسیاری از بازدید نمایندگان و دنیاگرد ها تنها به این علت وارد این شهر می شوند.

قوانین سافاری سواری

در حین سافاری در دبی وارد یک کمپ در بیابانی می گردد که تمام شهر را احاطه نموده است. در این کمپ می توانید در فعالیت هایی مانند شتر سواری، دون باشینگ یا پیموندن جهت های صعب و عبور با استفاده از ماشین های آفرود، شن نوردی، اسکی روی شن و غیره بپردازید. فعالیت هایی که خاص سافاری دبی می باشد باعث شده که سافاری محبوب ترین ماجراجویی در دبی باشد.

سافاری مخصوص افرادی است که می خواهند زندگی در صحرا را ولو برای مدت کم تجربه نموده و از آن لذت ببرند. بعلاوه ه شب در مکان کمپ برناه های مجذوب کننده زیادی برگزار می گردد. پس پیشنهاد می کنیم سافاری در تور دبی را در فهرست اولویت های خود برای بازدید از این شهر قرار دهید.

ماجراجویی با رانندگی دون باگی در دبی

در بخش قبل به معرفی تور سافاری صحرا در تور دبی پرداختیم. گفتیم که یکی از فعالیت های مجذوب کننده در دبی دون باشینگ یا پیموندن جهت های صعب و عبور با استفاده از ماشین های آفرود است. در دون باشینگ شما در ماشین می نشینید و راننده در کنار شما حضور دارد و شما تنها از جهت لذت می برید. اما در دون باگی دیگر هیچ راننده ای وجود ندارد و این شما هستید که به عنوان راننده در وسیله نقلیه قرار دارید. دون باگی یکی دیگر از محبوب ترین انواع ماجراجویی در دبی است.

طراحی دون باگی

دون باگی ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند به راحتی روی سطوح سفت و ناصاف حرکت نمایند. دون باگی ها وسایل بسیار جالب توجهی هستند و تنها راه برای حرکت سریع در صحرا به حساب می آیند. لاستیک های ضخیم ویژه دون باگی ها این اجازه را به آنها می دهند تا به راحتی قادر به عبور از ماسه های بیابانی باشند بدون اینکه گیر نموده یا چپ نمایند. دون باگی ها به علت نیرو موتور زیاد، دنده های کمکی متعدد و بدنه قوی، سرگرم نماینده ترین تفریحی هستند که افراد ماجرا جو می توانند در دبی داشته باشند. زمان استفاده از دون باگی ها 4 ساعت است که زمان بسیار مطلوبی برای دنیاگرد ها است تا به راحتی تمامی صحرا را پیموده و اقدام به ماجراجویی در دبی نمایند.

[cn-suggest-posts sts=جاذبه های گردشگری دبی stl=https://deltaban.com/dubai-tourism-attractions/ sbs=راهنمای تور دبی sbl=https://deltaban.com/dubai-tour-asked-questions/]

جهت بازدید بهترین خدمات خبرنگاران به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

  • خرید بلیط چارتر
  • رزرو آنلاین هتل
منبع: دلتابان
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1984

به "هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید