ویزای سرمایه گذاری استرالیا

به گزارش لیتن، ویزای 188

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا، شما باید اثبات کنید سرمایه دار بوده و مایلید از این سرمایه برای کارآفرینی یا یاری به بخشی از صنعت و اقتصاد استرالیا بهره ببرید. در وهله اول، ساب کلاس 188 پیش روی شما می باشد. این ویزا به شکل موقتی صادر شده و 4سال و سه ماه اعتبار دارد. برای دریافت این ویزا شرایط زیر ضروری است:

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

سن قانونی و زیر 55 سال

سرمایه کلی حداقل 800هزار دلار استرالیا

قابلیت انتقال سرمایه تا حداکثر دو سال بعد از صدور

200 هزار دلار سرمایه گذاری

گردشی به مقدار حداقل 500هزار دلار استرالیا در چهار سال اخیر

ویزای 188 سه نوع دارد که عبارتند از ویزای کارآفرینی، سرمایه گذاری معمولی و سرمایه گذاری ویژه. شرایط کلی در بالا ذکر شده اما برای ویزای کارآفرینی به طور اخص ضروری است متعهد شوید طی دو سال آینده کسب وکار خود را راه اندازی می کنید. همچنین برای ویزای کارآفرینی برخورداری از یک اسپانسر ایالتی نیز ضروری است. سابقه کار موفقیت آمیز هم برای کارآفرینی و هم برای ویزای سرمایه گذاری معمولی جزو شرایط محسوب می گردد. برای سرمایه گذاری ویژه، سابقه مدیریت در یک بیزنس به ارزش حداقل یک میلیون و پانصد هزار دلار استرالیا و همچنین مالکیت اقلا ده درصد از یک کسب و کار در 12 ماه اخیر، ضروری است.

ویزای 888

پس از برخورداری و استفاده موفقیت آمیز از ویزای 188 خود، می توانید جهت کسب اقامت دائم در ساب کلاس مورد نظر (کارآفرینی، سرمایه گذاری معمولی، سرمایه گذاری ویژه) اقدام نمایید.

کارآفرینی

برای درخواست این زیرگروه ضروری است طی سال اخیر، دست کم یکسال را در استرالیا به فعالیت در همین زمینه پرداخته باشید. دو شرط لازم برای اثبات این فعالیت، گردش سرمایه شما در اقتصاد استرالیاست. این گردش اگر کمتر از 400هزار دلار بوده باشد، باید مالک کسب و کاری بوده باشید و حداقل 51 درصد آن در تصاحب شما باشد؛ و اگر این گردش مالی بیش از 400 هزار دلار بوده باشد، در اختیار داشتن تنها 30 درصد از سهم کل کسب و کار کافیست.

برای ویزای کارآفرینی همچنین ضروری است بیزنس شما حداقل دو سال فعالیت داشته و نقش شما به عنوان مدیر در این دو سال معین باشد. دولت استرالیا کسب و کار شما را از لحاظ فعالیت آنالیز خواهد نمود که در صورت استخدام حداقل دو نفر، داشتن حداقل 200هزار دلار استرالیا ارزش خالص در بیزنس و یا برابری ارزش دارایی شما و بیزنستان با 600هزار دلار، زنده بودن بیزنس شما اثبات خواهد شد.

سرمایه گذاری معمولی

اگر ویزای 188 در این زیرگروه را دریافت نموده و 4 سال از سرمایه گذاری شما گذشته باشد، قادر به دریافت این ویزا خواهید بود.

سرمایه گذاری ویژه

برای دریافت این ویزا نیز ضروری است 4 سال از دریافت ویزای 188 با شرایط سرمایه گذاری ویژه گذشته باشد و در این چهار سال، علاوه بر فعالیت مالی، سالی حداقل 80 روز در استرالیا حاضر بوده باشید (یا همسر سرمایه گذار به مدت حداقل 180 روز)

ویزای 132

این ویزا مخصوص کسانیست که می توانند سرمایه هنگفتی را وارد اقتصاد استرالیا نمایند. امتیاز ویژه ساب کلاس 132 از ویزای سرمایه گذاری استرالیا، برخورداری شما و تمام خانواده شما از اقامت دائم و حقوق شهروندی استرالیا، از بدو ورود به خاک این کشور است.

شرایط

یک و نیم میلیون دلار استرالیا سرمایه قابل انتقال به استرالیا. از این مبلغ باید حداقل 400 هزار دلار به دارایی های بیزنستان تعلق بگیرد. گردش مالی سال های اخیر متقاضی نیز ضروری است در حدود 3 میلیون دلار استرالیا باشد.

شرط دیگر مالکیت سهام است. شما می توانید حداقل ده درصد یک شرکت سهامی عام را خریداری نموده یا صاحب کسب و کار خود باشید. در صورتی که کسب و کار شما درآمد سالانه ای کمتر از 400هزار دلار دارد، شما احتیاج به مالکیت 51 درصد سهام آن به صورت حداقلی دارید. اگر این درآمد از 400 هزار دلار فراتر رود، تصاحب حداقل 30 درصد سهام کسب و کار کافی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دانشگاه موناش استرالیا

شهر آدلاید

منبع: اینترنت
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1318

به "ویزای سرمایه گذاری استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای سرمایه گذاری استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید