پاسخ سازمان لیگ به درخواست تعویق دیدار مس ، پدیده، کمیته انضباطی تصمیم می گیرد

به گزارش لیتن، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد هرگونه تصمیم گیری درباره دیدار مس - پدیده در صورت حاضر نشدن تیم مشهدی در زمین، بر عهده کمیته انضباطی است.

پاسخ سازمان لیگ به درخواست تعویق دیدار مس ، پدیده، کمیته انضباطی تصمیم می گیرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احسان اصولی رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با توجه به مسائل مدیریتی باشگاه پدیده و عدم سفر بازیکنان این تیم به رفسنجان، در نامه ای به سازمان لیگ درخواست تعویق دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان در هفته دوم را داشته است.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به طرح این درخواست و نحوه رسیدگی سازمان لیگ به آن گفت: ما به درخواستی که شده است احترام می گذاریم، اما به عنوان برگزارکننده مسابقات طبق قوانینی که داریم مقدمات برگزاری مسابقه را فراهم خواهیم آورد و هر تصمیمی درباره تعویق مسابقه یا نتیجه آن، بر عهده کمیته انضباطی است.

وی ادامه داد: کنندگان ما برای برگزاری مسابقه، موظف هستند تمام قوانین را اجرا کنند و در صورت عدم حضور یکی از تیم ها، در گزارش خود به کمیته انضباطی موضوع را ارجاع می دهند. پس از آن کمیته انضباطی تصمیم خواهد گرفت که چه اتفاقی رقم بخورد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه پس با این شرایط رسیدگی به درخواست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی برای تعویق بازی قابل بررسی نیست، گفت: ما با دو شرایط روبرو هستیم. نخست شرایط فورس ماژور است که اگر در چنین شرایطی درخواستی ارائه شود، رسیدگی صورت می گیرد و تصمیم گیری انجام می شود. در شرایط عادی، اما شواهد و قرائن مورد بررسی قرار می گیرد که آن زمان باید دید ادله باشگاه یا هیئت فوتبال چه بوده که تصمیم گیری در این باره نیز بر عهده کمیته انضابطی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1926

به "پاسخ سازمان لیگ به درخواست تعویق دیدار مس ، پدیده، کمیته انضباطی تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سازمان لیگ به درخواست تعویق دیدار مس ، پدیده، کمیته انضباطی تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید