کیهان این بار به پیمان معادی حمله کرد!

به گزارش لیتن، کیهان نوشت: در حالی که جشنواره فیلم برلین طی سال های اخیر از هر فرصتی برای تبلیغ و فضاسازی ضدایرانی استفاده نموده، اکنون قصد حمایت اقتصادی از یک فیلمساز ایرانی را دارد!

کیهان این بار به پیمان معادی حمله کرد!

این جشنواره که با سیاست های استعماری خودش، در دوره ای برای یک مجرم ضدامنیتی در ایران، جایگاه خالی معین کرد و در دوره ای دیگر، هیچ فیلمی از سینماگران کشورمان را نپذیرفت، این بار با اهداف سیاسی قصد حمایت از سینماگری را دارد که طی سال های اخیر در پروژه های ایدئولوژیک سینمای غرب همکاری نموده است.

پیمان معادی که چند سال است در پروژه های به لحاظ کیفی درجه سه، اما از نظر محتوایی، دارای رویکرد سیاسی و ایدئولوژیک سینمای غرب بازی نموده است، این بار با حمایت اقتصادی یک جشنواره سیاسی و ضدایرانی، فیلم می سازد!

صندوق سینمای دنیا جشنواره برلین (WCF) فهرست 12 پروژه از کشور های مختلف را که شامل دریافت یاری اقتصادی می شوند، اعلام نمود. نام فیلم جدید پیمان معادی نیز در این فهرست دیده می گردد. معادی سال گذشته در فیلم سیاسی شش زیرزمینی بازی کرد؛ یک فیلم ضعیف که در جهت پروپاگاندای نظامی و سیاسی کاخ سفید ساخته شد؛ و جشنواره فیلم فجر را هم در جهت سیاست های دولت های غربی علیه ایران، تحریم نموده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1430

به "کیهان این بار به پیمان معادی حمله کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان این بار به پیمان معادی حمله کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید