یاهو از خاکستر بر می خیزید ، بازگشت نوستالژی های کاربران قدیمی فضای مجازی

به گزارش لیتن، اگر از کاربرانی هستید که دلتان برای لوگو و صفحه اصلی یاهو تنگ شده است، یک خبر خوش برای شما داریم. یک پلتفرم موبایلی نو این احساس دلتنگی را برطرف می نماید.

یاهو از خاکستر بر می خیزید ، بازگشت نوستالژی های کاربران قدیمی فضای مجازی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در پلتفرم تازه همه خاطرات خوش گذشته وجود دارد. از جمله اطلاعات آب و هوا، طالع بینی، جستجو، ایمیل و بخش ورزش.

طی سال های گذشته، برای اغلب کاربران، صفحه اصلی یاهو یکی از مهمترین بخش ها در اینترنت بود. اکنون مالک تازه یاهو یعنی ورایزون امیدوار است که این بخش را دوباره برجسته نموده و مورد تحسین قرار دهد.

ظاهر تازه یاهو ساده تر است، اما الهام گرفته از صفحه اصلی قدیمی یاهو طراحی شده است.شرکت ورایزون بیان کرد که برنامه یاهو تازه را به عنوان یک سرویس متمرکز برای انواع اطلاعات، از جمله ایمیل، ورزش، امور مالی و معاملات روزانه و مواردی مشابه اجرا می نماید. بسیاری از گزینه های قدیمی یاهو نیز همچنان حضور دارند، مانند آب و هوا، طالع بینی و اخبار محبوب.

مدیر یاهو در این خصوص می گوید :بسیار بدیهی است که از اوایل دهه 2000 تا کنون یاهو تغییرات زیادی نموده است، اما زمانی که شما واقعا به اصول اولیه تمرکز می کنید، آنچه کاربران احتیاج دارند و می خواهند هم تغییراتی می نماید.

این مفهوم ممکن است موجب گردد که شما دوبرابر کارکنید، به خصوص اگر به خاطر بیاوریم که یاهو با مشکل هک شدن اطلاعات 3 میلیارد کاربر نیز رو به رو بود.

پیش از این که ورایزون در سال 2017 یاهو را خریداری کند، ترافیک کاربران فعال روزانه در صفحه اصلی یاهو بیش از 16 درصد کاهش پیدا کرد و پست الکترونیکی این پلتفرم نیز کاهشی 11 درصدی داشت. از سوی دیگر طی سال های پس از هک نرخ جستجو با یاری گوگل نیز تقریبا 9 درصد کاهش یافته بود.

با این وجود داده های تازه نشان می دهند کوشش های شرکت ورایزون جواب داده و آمارهای یاهو بهتر شده اند. برای مثال تا سپتامبر 2018، ترافیک یاهو 41 درصد افزایش یافته است. مردم نیز تقریبا دو برابر گذشته وقت خود را در سایت یاهو صرف می نمایند. این شرکت افزوده است که بازدیدنمایندگان ایالات متحده به صفحه اصلی یاهو،طی سه ماه اخیر نسبت به همین دوره زمانی در سال گذشته ، 3 درصد افزایش یافته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2236

به "یاهو از خاکستر بر می خیزید ، بازگشت نوستالژی های کاربران قدیمی فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاهو از خاکستر بر می خیزید ، بازگشت نوستالژی های کاربران قدیمی فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید