شروع تجمیع وام های دانشجویی از امسال

به گزارش لیتن، بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان با اجرای طرح تجمیع وام های دانشجویی در سال جدید، تعداد این وام ها به حدود 6 عدد کاهش می یابد.

شروع تجمیع وام های دانشجویی از امسال

به گزارش لیتن، بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، حدود 20 نوع وام دانشجویی در دانشگاه های زیر مجموعه این وزارت خانه به دانشجویان پرداخت می گردد که یکی از مهم ترین برنامه های سال جدید اجرای تجمیع وام ها و بازنگری در رویه های پرداخت و بازپرداخت است.

بر این اساس، از امسال توزیع منابع در زمینه خوابگاه ها براساس شاخص های جمعیت دانشجویی، زیرساخت های خوابگاه ها، زیرساخت های آشپزخانه ها، فرسودگی خوابگاه و ... خواهد بود و این برنامه با هدف ایجاد برابری و عدالت اجرایی خواهد شد.

همچنین اجرای طرح آمایش خدمات دانشجویی نیز یکی دیگر از برنامه های صندوق رفاه دانشجویان در سال جدید است، این طرح با توجه به اینکه شرایط ناهمگونی بین دانشگاه ها از نظر دارا بودن زیرساخت های رفاهی وجود دارد، از سوی صندوق رفاه دانشجویان اجرایی می گردد.

بنا بر اعلام صندوق رفاه دانشجویان، با اجرای طرح تجمیع وام های دانشجویی، بازنگری رویه های پرداخت و بازپرداخت، تعداد وام های دانشجویی به حدود 6 وام می رسد اما هیچ وامی حذف گردد بلکه وام ها تجمیع و در یک قالب جدید و متناسب با نیازها جایگزین وام های قبلی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 964

به "شروع تجمیع وام های دانشجویی از امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تجمیع وام های دانشجویی از امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید