آنالیز استایل مارگو رابی؛ بازیگر خوش چهره هالیوود

به گزارش لیتن، خبرنگاران: مارگو رابی، بازیگر استرالیایی هالیوود، از زمانی که نقش دونا فریدمن را در سال 1985 در سریال استرالیایی همسایه ها (Neighbours) ایفا نموده، تاکنون که به ستاره ای هالیوودی تبدیل شده، راهی طولانی را طی نموده است. مارگو تاکنون در فیلم های سینمایی معروفی همچون گرگ وال استریت (The Wolf of Wall Street)، تمرکز (Focous)، افسانه تارزان (The Legend of Tarzan) و جوخه خودکشی (Suicide Squad) ایفای نقش نموده و فیلم جنجالی جدیدش نیز با نام روزی، روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in Hollywood) به زودی اکران عمومی می گردد.

آنالیز استایل مارگو رابی؛ بازیگر خوش چهره هالیوود

مارگو جزو آن دسته از بازیگرانی است که علی رغم داشتن چهره ای طبیعی و زیبا، استایل خاص خودش را دارد؛ استایلی شیک و درعین حال پیچیده و راحت و زنانه. باهم در این مطلب، استایل این بازیگر هالیوودی را آنالیز می کنیم. با ما همراه باشید.

استایل فرش قرمز مارگو رابی

مارگو در مراسم فرش قرمز، استایلی شیک دارد و معمولا لباس هایش را از میان گزینه های کلاسیکی انتخاب می نماید که هم پرزرق وبرق و جذاب هستند و هم راحت. درمورد انتخاب رنگ این بازیگر هم باید بگوییم که مارگو، رنگ های کلاسیک، مانند سفید و سیاه را ترجیح می دهد، اما درمورد رنگ جواهراتش باید بگوییم که او معمولا رنگ های خاصتری را انتخاب می نماید. از نظر طرح کلی لباس و دوخت آن، مارگو اغلب طرح های زنانه ای را می پسندد که در قسمت کمر و بالاتنه، چسبان هستند و از قسمت کمر، به آرامی گشادتر شده و برروی پا میفتند.

لباس های پشت باز

استایل کلاسیک مارگو رابی، اغلب اوقات شامل پیراهن های شیک و جذابی است که نشان از جسارت او در انتخاب لباس دارد؛ البته او سعی می نماید که همزمان، با اضافه کردن جزئیات خاص، استایلش را مدرن و به روز نگاه دارد. یکی از روش های موردعلاقه او برای این کار، پوشیدن لباس پشت باز است. لباس هایی که معمولا قسمت جلویی آن ها ساده و زیباست و پشتِ بازی دارند. اگر شما هم دوست دارید این استایل را امتحان کنید، حواستان باشد که زیرپوش مناسبی را انتخاب کنید، زیرا یک بند اضافی می تواند کل استایلتان را به هم بریزد.

استایل سیاه و سفید

مارگو رابی، یکی از عاشقان استایل سیاه و سفید است. هرچند که او هم در لباس سفید و هم در لباس سیاه، زیبا می گردد، اما وقتی که این دو رنگ را با استایلی مونوکروم ست می نماید (یعنی توناژ های مختلف یک رنگ یا نهایتا دو رنگ در استایل)، استایلی کلاسیک، ساده و درعین حال جلب توجه نماینده می سازد.

یکی از حقه های مارگو برای هرچه شیکتر کردن این استایل، پرهیز از پوشیدن طرح های شلوغ است؛ او طرح های ساده و سرراست را ترجیح می دهد. شما هم می توانید با ترکیب لباس های سیاه و سفید درون کمد لباستان، استایلی مونوکروم بسازید.

لباس های پولکی

مراسم فرش قرمز، باشکوه برگزار می گردد و چه لباسی باشکوهتر و جلب توجه نماینده تر از لباس های پولکی؟ مارگو رابی هروقت که بخواهد توجه دیگران را حسابی به خودش جلب کند، از لباس های زرق وبرق دار پولکی یاری می گیرد؛ چه پیراهن های مشکی پولکی و چه لباس های ساده تری که آن ها را با جواهرات طلایی و زرق وبرق دار ست می نماید.

لباس های پولکی، انتخاب مناسبی برای مراسم شب هستند. اگر قصد دارید که برای مراسم بعدیتان از لباس پولکی بهره ببرید، بهتر است که جواهرات مینیمال (ساده و بی زرق وبرق و کوچک) انتخاب کنید.

لباس های توری

همانطور که گفتیم، استایل های رسمی مارگو معمولا زنانه است. ممکن است که این بازیگر 29 ساله، لباس صورتی یا چیندار نپوشد، اما از پارچه هایی که جنس و طرح زنانه دارند، خوشش می آید؛ مثل پارچه های توری با دوخت شیک و زیبا.

وقتی که مارگو می خواهد، استایلی زیبا و درعین حال ساده و ملایم داشته باشد و چندان به چشم نیاید، تور سفید می پوشد؛ ازطرف دیگر، انتخاب او برای اوقاتی که می خواهد جذاب و جسور به نظر بیاید، تور مشکی است.

استایل خیابانی مارگو رابی

استایل خیابانی مارگو نیز مانند استایل فرش قرمزش، زنانه و شیک است، البته همانطور که از استایل خیابانی انتظار می رود، راحت تر است. او همواره سعی می نماید شیک باشد؛ چه وقتی که پیراهنی را با کفش پاشنه بلند ست کند و چه وقتی که شلوار جین و اسنیکرز (نوعی کتانی) بپوشد. مارگو برای استایل خیابانی، عاشق سبک مینیمال (ساده)، پالت های رنگی و طرح های زنانه است؛ البته او برخلاف استایل های فرش قرمزش، در استایل خیابانی، بیشتر از ترند های روز و طرح های مدرن استفاده می نماید.

یقه دلبری و آستین های بدون سرشانه

یکی از ترند های سال 2016 که مارگو رابی نیز بسیار آن را پسندید و در استایل خیابانی اش از آن در پیراهن ها، بلوزها، سرهمی ها و تونیک هایش استفاده کرد، آستین بدون سرشانه است.

مارگو معمولا این لباس ها را مانند یک طراح لباس حرفه ای با استایلش ست می نماید. درحال حاضر، این نوع آستین ها دوباره ترند شده اند و با استایل های زنانه، ترکیب جذابی می سازند.

استایل مونوکروم

مارگو خوب می داند که چه بپوشد که شیک باشد. همانطور که گفتیم او عاشق استایل مونوکروم است و نه تن ها در مراسم فرش قرمز، بلکه در استایل خیابانی اش نیز از آن در قالب لباس های سیاه و سفید استفاده می نماید، البته تفاوتش با استایل فرش قرمز در این است که در استایل خیابانی، از طرح ها و گرافیکی بزرگ و شلوغ استفاده می نماید.

شما هم می توانید برای ساختن چنین استایلی، علاوه بر رنگ های سیاه و سفید، از توناژ های مختلف آن ازجمله خاکستری، کرم و سفید مایل به زرد بهره ببرید.

کیف کوچک قرمز

درست است که مارگو عاشق رنگ سیاه و سفید است، اما خوب می داند که باید گاهی از رنگ های خاص نیز استفاده کرد. برای این کار می توان از کفش هایی با رنگ های جیغ استفاده کرد یا گردنبندی بزرگ و قابل توجه به گردن انداخت، اما مارگو ترجیح می دهد که از کیف های دستی کوچک در رنگ های مختلف متناسب با لباسش استفاده کند.

معمولا انتخاب او، کیف کوچک قرمز رنگ است که تضاد زیبایی با استایل سیاه و سفید کلاسیک و زنانه اش ایجاد می نماید.

استایل بوهمین

مارگو علاوه بر استایل های کلاسیک به استایل بوهمین نیز علاقه دارد و این علاقه را با پوشیدن دامن های ماکسی طرحدار، کیمونو های رنگی، بلوز های بدون یقه یا بلوزوشلوار های سرهمی راحت و غیررسمی نشان می دهد.

این استایل بسیار مناسب مواقعی است که مارگو میخواهد لباسی راحت و غیررسمی بپوشد و درعین حال شیک نیز به نظر برسد.

شلوار جین لبه برگردان و اسنیکرز سفید

هرکسی که بخواهد کمی گشت وگذار کند، احتیاج به لباسی راحت دارد؛ به خصوص مارگو رابی که هرچند وقت یکبار سوار هواپیما می گردد و ساعت ها در حال پرواز است. اکثر ما برای چنین مواقعی، شلوار جین و یک مانتو یا کت و بلوز راحت می پوشیم. مارگو نیز چندان از این قاعده مستثنی نیست.

هرچند که معمولا جین را بخاطر راحتی اش انتخاب می کنیم، اما با این وجود نیز می توان با کمی ترفند، جذاب و خوش پوش به نظر رسید. اگر لبه های شلوار جینتان را تا بزنید و اسنیکرز (نوعی کفش کتانی) بپوشید، استایلتان جذابتر خواهد شد.

مدل موی مارگو رابی

مدل مو یکی از گزینه هایی است که تاثیر زیادی برروی استایل دارد و یک اشتباه کوچک در آراستن آن باعث می گردد که استایلتان به هم بریزد. استایل های متفاوت باید با مدل مو هایی همراه شوند که با آن ها هماهنگی داشته باشد. مارگو نیز به خوبی از این قضیه مطلع است، بااینحال او چند مدل موی خاص و موردعلاقه دارد.

مو های بلند موجدار

مارگو مدل مو های مختلف و رنگ های متفاوتی را امتحان می نماید، اما مدل موردعلاقه اش مو های موجدار بلند با رنگ بلوند است. مدل مو های مارگو به خوبی انتخاب می شوند و استایل شیک و راحت او را تکمیل می نمایند.

شما هم می توانید برای موج د ادن به موهایتان، هنگام حمام، از نمک دریایی بهره ببرید و پس از حمام نیز به مو های مرطوبتان، لوسیون بزنید و سپس آن را با حوله خشک کنید. پس از آن، موهایتان را سشوار بکشید و درحین سشوار کشیدن، مو ها را با دستانتان فشار دهید و مچاله کنید. اگر لازم شد، می توانید در مرحله آخر از بابلیس بهره ببرید.

منبع: thetrendspotter

منبع: برترین ها
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 657

به "آنالیز استایل مارگو رابی؛ بازیگر خوش چهره هالیوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز استایل مارگو رابی؛ بازیگر خوش چهره هالیوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید