تسهیلات نوسازی سواری های کرایه بین شهری با سمند

به گزارش لیتن، با اعلام تسهیلات نوسازی سواری های کرایه بین شهری با سمند اجرای این طرح از اواخر بهمن ماه جاری شروع خواهد شد.

تسهیلات نوسازی سواری های کرایه بین شهری با سمند

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

خبرنگاران - مدیر عامل اتحادیه تعاونی سواری کرایه های کشور از شروع نوسازی سواری های کرایه پلاک عمومی بین شهری با تسهیلات چهاردرصدی از اواخر بهمن ماه سال جاری اطلاع داد و گفت: این طرح بر اساس وعده وزیر راه و شهرسازی تا سقف 3000 دستگاه اجرایی خواهد شد.

رحمت الله حاج محمدعلی -مدیر عامل اتحادیه تعاونی سواری کرایه های کشور -در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: بر اساس وعده وزیر راه و شهرسازی مقرر شد تا در قالب این طرح نوسازی ناوگان سواری های کرایه بین شهری را تا سقف 3000 دستگاه انجام دهند و از منابع سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برای ارائه تسهیلات به متقاضیان به بانک های عامل یاری نمایند با بتوان طرح نوسازی ناوگان را ادامه داد.

وی افزود: بر اساس این طرح خودروهایی که بالای 12 سال از کارکردشان گذشته است می توانند برای نوسازی ناوگان ثبت نام نمایند و اولویت با سواری های با سن بالاتر است. ثبت نام برای طرح نوسازی از اواخر بهمن ماه سال جاری انجام خواهد شد.

راننده هایی که دو سال پیش ثبت نام نموده اند اولویت دارند

مدیر عامل اتحادیه تعاونی سواری کرایه های کشور با اشاره به اینکه در وهله نخست باید 700 خودرویی که رانندگان از دو سال پیش ثبت نام نموده بودند را به آن ها تحویل دهیم تا بتوانیم نوسازی را شروع کنیم، گفت: پس از اجرای تعهدات باقی مانده ثبت نام برای نوسازی شروع خواهد شد و رانندگان به شرطی می توانند وارد این طرح شوند که خودروهای آن ها فعال باشد تا راننده حرفه ای که وام می گیرد بتواند کار کند و اقساط آن را بازپرداخت کند.

حاج محمد علی درباره شرایط تسهیلات نوسازی ناوگان سواری کرایه بین شهری ادامه داد: شرایط به گونه ای است که 70 درصد قیمت ماشین تسهیلات چهار درصد خواهد بود و این مبالغ با سپرده گذاری مشترکی که بانک عامل و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای می نمایند، به رانندگان پرداخت می گردد.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات به صورت 60 ماهه برای نوسازی این ناوگان پیش بینی شده است، افزود: البته راننده بخش دیگری از بهای نوسازی را از محل اسقاط خودروی خودش دریافت خواهد نمود و نهایتا بخش اندکی را خودش به عنوان آورده برای نوسازی ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا، مدیر عامل اتحادیه تعاونی سواری کرایه های کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر برای نوسازی تنها خودروی سمند ال ایکس به رانندگان تحویل داده می گردد، اظهار کرد: از روزی که وام دریافت توسط راننده دریافت شده و چک تسهیلات برای ایران خودرو صادر می گردد تا حداکثر سه ماه خودرو جدید به راننده تحویل داده می گردد. البته قیمت آن نیز به نرخ روز و به صورت سه ماهه برآورد و محاسبه می گردد اما برای افزایش این مدت و متضرر نشدن رانندگان مذاکراتی با مسئولان ایران خودرو در پیش داریم.

منبع: بیت ران
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1501

به "تسهیلات نوسازی سواری های کرایه بین شهری با سمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات نوسازی سواری های کرایه بین شهری با سمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید