شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند، پول نیلسون را کنار گذاشته ایم

به گزارش لیتن، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد درباره وضعیت فعلی پرسپولیس بعد از حضورش در این باشگاه گفت: شرایط سخت است اما برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز مسائل است و همکارانم در آینده خبرهای خوبی از پرسپولیس می دهند.

شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند، پول نیلسون را کنار گذاشته ایم

با اسپانسرهای داخلی و خارجی جلسه داریم

وی درباره شکایت های بی شمار و احتمال کسر امتیاز و راه های درآمدزایی شرح داد: معمولا مدیران در استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم ثبات نمی توانند برنامه بلندمدتی را برای خود متصور باشند. ما داریم از صبح تا شب با اسپانسرهای مختلف داخلی و خارجی جلساتی را برگزار می کنیم تا ببینیم کدام اسپانسر می تواند کمک کند. این زمان می برد ولی سعی می کنیم تا یک ماه آینده یک راه درآمدزایی مستمر و واقعی را اجرا کنیم.

ایرانسل برای دریافت مجوز حرفه ای به ما کمک کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بحثی که می توانیم به آن اشاره کنیم و آنرا با کاپیتان ها و سرمربی پرسپولیس هم تا حدودی در میان گذاشتم این است که در یکسری فضاها آماده فعالیت هستیم. می خواهیم با اپراتورهای دیگر فعالیتمان را گسترش بدهیم. جلسه خوبی با ایرانسل داشتیم ولی یکسری مسائل وجود دارد. جا دارد از ایرانسل تشکر کنم که برای دریافت مجوز حرفه ای مبلغی را به ما کمک کرد.

پول نیلسون را در صندوق باشگاه نگه داشته ایم

انصاریفرد تاکید کرد: موانع دریافت مجوز حرفه ای برطرف شده است. خدا را شکر با همکاری طلبکاران و ایرانسل مسائل را حل کردیم. فقط باید 95 هزار دلار به نیلسون بدهیم. پولش را در صندوق نگه داشته ایم. آنها باید یک نفر را در ایران معرفی کنند یا راه دیگری داشته باشند تا پولش را منتقل کنیم. اینرا با مسئول مجوز حرفه ای سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون هم در میان گذاشته ایم. خوشبختانه دیگر مسئله ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

قانون 90 به 10 تماشاگران در دربی رفت اجرا نمی گردد

وی با اشاره به دیگر راهکارهای درآمدزایی گفت: بلیت فروشی برای ما یک موضوع کلیدی است. اطمینان داریم بحث 90 به 10 در دربی رفت عملیاتی نیست ولی تلاش می کنیم برای بازی برگشت امیدواریم هواداران قابل شناسایی باشد و بتوانیم این قانون را اجرا کنیم. الان چطور می خواهند متوجه شوند تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده اند هوادار پرسپولیس هستند یا استقلال؟ در بازی برگشت ما میزبان هستیم و تلاش می کنیم این قانون را اجرا کنیم. با یک بانک هم در حال مذاکره هستیم.

در حال طراحی یک نرم افزار برای هواداران هستیم

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص بدهی های انباشته باوجود این راه های درآمدزایی اظهار کرد: اگر سامانه هواداری خود را به روز کنیم و اسپانسرها متوجه شوند تماشاگرانشان قابل شناسایی هستند و می توانند خدمات بدهند و بگیرند، مسائل حل می گردد. هوادار ما با هر تراکنشی که انجام می دهد، مبلغی به حسابش به عنوان یک درآمد بر می گردد. قرار است نرم افزاری را مخصوص پرسپولیس طراحی کنیم تا هوادار ما از هر خدماتی که می خواهد استفاده کند، از همین طریق باشد. حرف آخرم این است که ما باید راه و راستا درآمدزایی مستمر و قابل توسعه ایجاد کنیم. هر روز دارد فضاهای جدیدی ایجاد می گردد ولی ظرفیت های خالی زیادی داریم.

وزیر اصرار به واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد

وی که در برنامه ورزش و مردم حضور یافته بود، درباره روند واگذاری و خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: روز اول که با آقای وزیر جلسه داشتم ایشان اصرار داشت این اتفاق رخ بدهد. تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است. هر مدیری که وارد این دو باشگاه گردد چون ردیف بودجه ندارد، میزان درآمدزایی و سقف و کف آن مشخص نیست. بنابراین مجبور است از راه های مختلف درآمدزایی کند.

بحث امنیتی و سیاسی در واگذاری استقلال و پرسپولیس وجود دارد

انصاریفرد تاکید کرد: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مسائل خودش را دارد؛ مباحث امنیتی، سیاسی و ... به نظرم آقای وزیر اصرار داشت و گفت تا پایان سال 98 این دو باشگاه خصوصی شوند.

قدردان برانکو هستیم

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر طلبکاران این باشگاه و برانکو تاکید کرد: از وقتی مجوز حرفه ای را گرفتیم شکایت های دیگری مطرح می گردد که باید با آنها مذاکره کنیم و برای مجوز سال بعد با آنها توافق کنیم. با مدیر برنامه برانکو صحبت کردم و گفتم آماده مذاکره هستیم. ما قدردان زحمات برانکو هستیم و گفتیم در یک فضای محبت آمیز مذاکره کنیم. پالس مثبتی دریافت کردیم و به زودی این قرار تنظیم می گردد که یا ما به یک کشور ثالث برویم یا برانکو به ایران بیاید تا صورت جلسه تفاهم را امضا کنیم.

باید قبل یا بعد از دربی پیش پرداخت بازیکنان را بدهیم

انصاریفرد درباره بودیمیر مهاجم فصل گذشته پرسپولیس و دیگر طلبکاران این باشگاه، گفت: طلبکاران ما زیاد هستند. از یک جهت باید تیم فعلی را حفظ کنیم. تیم خوبی داریم. هیچ پولی به بازیکنان نداده ایم که باید قبل یا بعد از دربی این پول پرداخت گردد. باید پیش پرداخت را بدهیم تا بازیکنان با روحیه باشند. داریم پولی را از اسپانسرها می گیریم و اگر قرارداد منعقد شد این پیش پرداخت را می دهیم. بعد از آن دو، سه ماه فرصت داریم تا رضایت طلبکاران را جلب کنیم. ما که قرار نیست همیشه در پرسپولیس باشیم. خدا کند مدیران بعدی این وضعیت ساماندهی را به هم نزنند و منابع درآمدی را ادامه بدهند تا تیم دچار مشکل نشوند. دور قبل وقتی در پرسپولیس بودم همین راه های درآمدزایی را رفتیم ولی وقتی پایمان را از باشگاه بیرون گذاشتیم، این راه ها برچیده شد.

اگر مجوز حرفه ای نمی گرفتم تقصیر آقای عرب بود؟

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر کسر 6 امتیاز از پرسپولیس که مربوط به دوران بعد از حضور وی در پرسپولیس می گردد، گفت: وظیفه هر مدیری است که کار را انجام بدهد. آیا من اگر الان مجوز حرفه ای را نمی گرفتم، باید می گفتم تقصیر آقای عرب است؟ اینها وظیفه یک مدیر است. اگر این کار را نمی کردم کوتاهی می کردم.

گزارش ما شنبه به AFC ارسال می گردد

انصاریفرد در خصوص اینکه آیا پرسپولیس قطعا مجوز حرفه ای را گرفته است؟ گفت: تا دیروز وقت داشتیم و مدارک را به سازمان لیگ ارائه کردیم. قرار شد شنبه گزارش را برای کنفدراسیون آسیا رد کنند.

کالدرون حتی یکبار درباره پولش با من صحبت نکرده است!

وی درباره شرایط فعلی پرسپولیس و کادر فنی تیم یادآور شد: با آگاهی از مسائل، مسئولیتم را قبول کردم. کار بسیار سنگین است. وقت کمی داریم تا کارها را بهتر جلو ببریم. به هواداران می گویم که ما هم قلبی کار را پیش می بریم. بحث مالی نداریم و به حقوقم بسنده می کنم. دو سه جلسه با آقای کالدرون سرمربی تیم داشتیم. صاحب مربی فوق العاده دلسوز و متعهد هستیم و تا الان یک ریال هم دریافتی نداشته. او حتی در این خصوص یکبار هم با من صحبت نکرده است. جا دارد از کالدرون، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که با وجود این محدودیت ها دارند کار می کنند. در جلسه دیروز گفتم که پرداختی را خواهیم داشت. شرایط در کل خوب است. در تمام پست ها بازیکنان خوبی داریم. امیدوارم با تلاش همگی دل هواداران را شاد کنیم.

مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بالا بودن مبلغ قرارداد تعدادی از بازیکنان و مطرح شدن بحث 8 میلیاردی بعضی از قراردادها گفت: مبالغ بالا است و اشکالی هم ندارد. قراردادهایی بسته شده است. تلاش می کنیم به تعهداتی که وجود دارد عمل کنیم. قول می دهیم به بهترین نحو ممکن تعهدات را انجام بدهیم. مبالغ زیاد است و کاری هم نمی توان کرد.

قراردادم با پرسپولیس 20 هزار تومان بود

انصاریفرد گفت: سال 64 که به پرسپولیس آمدم، مستاجر بودم. به یک نمایشگاه اتومبیل رفتیم تا با آقای پروین قرارداد امضا کنیم. قرارداد یک سال من با پرسپولیس 20 هزار تومان بود که 900 تا 110 تومان اجاره خانه می دادم. یکبار شمال کشور رفتیم و در یک روز سه بار بازی کردیم تا 500 تومان به دست بیاوریم و پول نصف اجاره ما در بیاید! الان خدا را شکر بازیکنان خوب پول می گیرند.

به تاج گفتم سوپرجام را قبل از بازی با صنعت نفت به ما بدهند

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت سوپرجام پرسپولیس گفت: دو سوپرجام از فدراسیون طلبکاریم. یکی که در دادگاه عالی ورزش است و 29 شهریور رای آن صادر می گردد. یک سوپرجام هم هست که بدون شائبه است. هم قهرمان لیگ شدیم هم قهرمان جام حذفی. در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مصوب شده است. با آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ هم صحبت کردم و این موضوع را گفتم. باید این جام را بدهند. روز گذشته هم با آقای تاج صحبت کردم و ایشان گفت سوئیس است و شنبه بر می گردد. به ایشان گفتم قبل از بازی با صنعت نفت جام را می خواهیم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمی کنیم. دفعه قبل جام را در سازمان لیگ دادند و شکل خوبی نداشت. آقای تاج پاسخی به این درخواستم نداد و امیدوارم قبل از بازی با صنعت نفت جام را در ورزشگاه بگیریم.

با فدراسیون مسئله ای ندارم

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص ارتباطش با فدراسیون فوتبال و دلخوری اش از این فدراسیون اظهار کرد: مسئله ای با فدراسیون و مهدی تاج ندارم. به آقای تاج هم گفتم هر دلخوری هم بوده تمام شده که ایشان گفت مسئله ای نیست. ما با هم در ارتباطیم. آقای وزیر هم 4 توصیه کرد که یکی از آنها برگزاری جلسه با مهدی تاج بود.

خودم جلوی کیوسک های بلیت فروشی می روم

انصاریفرد در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به برگزاری بازی استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم، یادآور شد: اولا باید بلیت فروشی در کمال آرامش انجام گردد. برای بازی با صنعت نفت حتما خودم جلوی کیوسک ها حاضر می شوم. برای این بازی از هشت صبح امروز تا هشت صبح دوشنبه بلیت فروشی می گردد. امیدواریم در بازی استقلال و پرسپولیس مشکل بلیت فروشی نباشد. خودمان هم پیشنهاد دادیم قبل از گیت اصلی چند گیت گذاشته گردد تا هواداران با خیال راحت وارد ورزشگاه شوند و ازدحام نشوند.

احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس

وی درباره احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس گفت: این موضوع در حیطه اختیارات وزیر ورزش است. شاید تغییراتی باشد. جا دارد از اعضای هیات مدیره تشکر کنم. ما روز شنبه هم جلسه مهمی را در بحث اسپانسر و اختیارات مدیرعامل داریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 494

به "شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند، پول نیلسون را کنار گذاشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند، پول نیلسون را کنار گذاشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید