اخبار اقتصادی

سیاوش طهمورث: بد اخلاق و خشن نیستم

بهترین ها/ سیاوش طهمورث در تبادل نظر با ایران از بازیگری و زخم کاری گفته است.

30 شهریور 1400

علی شکاری خوش شانس ترین مرد دو زنه ایران ! ، عایدی نجومی در اینستاگرام!

خبرنگاران: علی شکارچی این روزها در فضای مجازی نامش بر سر زبان ها افتاده است آن هم به این علت که دو همسر دارد و با حضور آنها محتواهایی فراوری و پخش می نماید و از همین طریق عایدی نجومی دارد.

27 شهریور 1400

تور دبی: اطلاعات کامل نمایشگاه اکسپو دبی 2021

خلق آینده و پیوند فکر ها فرصتی ست که نمایشگاه اکسپو دبی در اختیار جهانیان قرار می دهد. این رویداد بعد از مسابقات المپیک و جام جهانی فوتبال مهمترین رویداد در جهان به تعداد می رود. اکسپو به اسم یک گردهمایی عظیم هر دوره به میزبانی یک کشور برگزار شده و در سال...

21 شهریور 1400

تدوین 6 استاندارد ملی نو در حوزه فناوری نانو شروع شد

دومین جلسه کمیته برنامه ریزی تدوین استاندارد های فناوری نانو در سال 1400 برگزار گردید و در نهایت عناوین پیشنهادی برای 6 استاندارد تصویب شد.

14 شهریور 1400

قیمت جهانی طلا افزایش یافت

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز آدینه در حالی تقویت شد که سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا هستند و ارزش دلار افت نموده است.

13 شهریور 1400

بسته حمایتی اهالی فرهنگ و هنر آماده می شود

خبرنگاران/اصفهان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره لزوم تمرکز زدایی از مرکز، آغاز واکسیناسیون سراسری هنرمندان، تخصیص بسته های حمایتی برای اصحاب فرهنگ و هنر، اهمیت ملی شدن صنعت نشر و هم، حمایت از خبرنگاران توضیحاتی را اعلام نمود.

10 شهریور 1400

همکاری پتروشیمی و بهداشت و درمان بی نظیر است

شهیدی نیا گفت: همکاری و تعامل پتروشیمی و شبکه بهداشت و درمان به ویژه در بحران کرونا بی نظیر بوده و در هیچ نقطه کشور مشاهده نشده است.

3 شهریور 1400

کشف و جمع آوری بیش از 190 هزار دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز

محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: جمع آوری این دستگاه ها با کمک گزارش های مردمی ممکن شده است.

29 مرداد 1400

تبرستان بسته محتوایی کاملی برای مخاطب دارد

دکتر هادی ابراهیمی، استادیار و عضو هیات علمی دانشکده فلسفه رسانه، متولد1353 روستای کیاپی ساری است.

16 مرداد 1400

نحوه درآمدزایی پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی خارجی از کاربران

نحوه درآمدزایی پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی خارجی از کاربران ایرانی موضوعی است که با ارائه طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است.

15 مرداد 1400

لامبدا از دلتا مسری تر است

گویا بر خلاف آنچه که تصور می شود ویروسی که نخستین بار در کشور پرو شناسایی شده و اکنون لامبدا نام گرفته از ویروس دلتا مسری تر است.

15 مرداد 1400

جزئیات طلب دولت از بانک مرکزی

معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت به دلیل ملاحظات تحریمی، پول نفت و هدفمندی یارانه ها را از بانک مرکزی دریافت نکرد، و همچنان این مبالغ نزد بانک مرکزی قرار گرفته است.

14 مرداد 1400

رقابت داغ برای خرید بنزین در بورس انرژی

رینگ صادراتی بورس انرژی در 24 خرداد ماه شاهد عرضه 50 هزار تن بنزین اکتان 87 بود. در این عرضه که نسبت به عرضه های قبل چشم گیر تر بود، 13مشتری به رقابت پرداختند. قیمت پایه بنزین اکتان عرضه شده440 دلار تعیین شده بود، اما با توجه به تقاضای موجود و رقابت بین خریداران...

13 مرداد 1400

10 فیلم تماشایی پل نیومن؛ ستاره بی تکرار سینمای دنیا

همه می دانند که دوران ستاره سینما به انتها رسیده است؛ امروزه فیلم سازی به وسیله استودیو های عظیم تنها به قدرت مجذوب کننده ستاره بازیگر زن یا مرد وابسته نیست، بلکه هر نام شناخته شده ای می تواند باعث پیروزیت یک فیلم گردد. مثل مالکیتی معنوی که سابقا پیروز...

11 مرداد 1400

زمان اولین ملاقات بایدن و اشرف غنی اعلام شد

خبرنگاران : کاخ سفید اطلاع داد که رئیس جمهور آمریکا آدینه با رئیس جمهور افغانستان و رئیس شورای عالی آشتی ملی افغانستان ملاقات خواهد نمود.

9 مرداد 1400

انتشار یک اثر موسیقایی با موضوع فرهنگ شفاهی ایرانیان

آلبوم موسیقی دلبرانه مشتمل بر اجرای چند قطعه موسیقایی از موسیقی نواحی نقاط مختلف کشورمان با هنرمندی مسعود نکویی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

9 مرداد 1400

ادامه ممنوعیت ورود گردشگران خارجی به ایران

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، ادامه ممنوعیت ورود گردشگران خارجی به ایران مشاهده می شود.

8 مرداد 1400

محصولات دو رنگ در بازار خودرو کشور تنوع ایجاد می کنند؟

دو خودروساز بزرگ کشور با برنامه ریزی برای تولید محصولات دو رنگ در پی ایجاد تنوع در سبد محصولات خود هستند. خودروسازان داخلی به تازگی به فکر تولید محصولات دو رنگ افتاده اند. خودروسازان خارجی سال هاست که تولید خودروهای دو رنگ را در دستور کار خود قرار داده...

8 مرداد 1400

محصولات سرمایشی دانش بنیان جایگزینی باکیفیت ترو مقرون به صرفه ترنسبت به نمونه های وارداتی

با توجه به افزایش دمای هوا، شرکت های دانش بنیان محصولات سرمایشی باکیفیت و دارای قیمت منطقی ایران ساخت را روانه بازار کردند.

6 مرداد 1400
تعداد: (542)