توضیحات حضرت پور درباره بازی با برزیل؛ روز بد ما بود! (تور ارزان برزیل)

به گزارش لیتن، لیبروی تیم ملی والیبال ایران در خصوص ملاقات با برزیل در یک هشتم نهایی قهرمانی دنیا گفت: همه دست به دست هم داده بودیم بازی را ببریم، اما شاید آن روز، روز بد تیم ما بود.

توضیحات حضرت پور درباره بازی با برزیل؛ روز بد ما بود! (تور ارزان برزیل)

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان برزیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور برزیل از تورنتو، سائو پائولو و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی دنیا چهار ملاقات انجام داد که در دور گروهی مقابل آرژانتین و مصر به پیروزی رسید و با شکست برابر هلند به عنوان تیم دوم گروه خود راهی یک هشتم نهایی شد. ملی پوشان ایران در دور حذفی به مصاف برزیل رفتند و با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت ها حذف شدند و در نهایت در جایگاه سیزدهم مسابقات قرار گفتند.

محمدرضا حضرت پور، لیبروی تیم ملی والیبال به عملکرد تیم ملی در قهرمانی دنیا اشاره و اعلام کرد: قبل از قهرمانی دنیا در جام واگنر شرکت کردیم که خیلی خوب بود و تیم در روال قبلی بازی می کرد. سه بازی اول دنیای هم به نظرم خوب بود. دو مسابقه اول را بردیم و در سومین مسابقه هلند بهتر از ما کار کرد. در دور حذفی دوست داشتیم بازی خوبی انجام بدهیم، چون بازی حذفی بود، اما آن چیزی که دوست داشتیم اتفاق نیفتاد و متاسفانه باختیم. امیدواریم در سال های آینده جبران کنیم.

او در خصوص نوسان تیم ملی از لیگ ملت ها تا قهرمانی دنیا گفت: به نظرم در لیگ ملت ها نتیجه خوبی گرفتیم، اما در جام دنیای همه تیم ها کامل می آیند و تیم هایی که در این رقابت ها شرکت می نمایند خیلی با VNL (لیگ ملتها) متفاوت هستند. فرانسه که قهرمان لیگ ملت ها بود در قهرمانی دنیا به ایتالیا باخت. برزیل هم باتجربه بود و شاید این فشار باعث شد نتیجه خوبی نگیریم، اما به طور کلی فکر می کنم تیم هایی که در VNL نتیجه خوبی نگرفتند، در جام دنیای بهتر ظاهر شدند.

حضرت پور در واکنش به انتقاد بعضی از کارشناسان که معتقد بودند تیم ملی در قهرمانی دنیا جنگندگی لازم را نداشت، اعلام کرد: همه بازیکنان را می شناسم، هیچ کدام دوست ندارند تیم ببازد. همواره دوست دارند جنگنده ظاهر شوند و حتی اگر می بازند خوب بازی نمایند، اما در بازی با برزیل ست اول 5-6 امتیاز عقب افتادیم و این خیلی تاثیرگذار بود. شاید اگر ست اول را می بردیم بازی خیلی قشنگ تر می شد. از آنجایی که با اختلاف زیاد ست اول را باختیم و آن ها هم خیلی خوب کار کردند، اجازه ندادند ما سوار بازی شویم. شاید اگر یک ست می بردیم در تیم، جنگندگی دیده می شد.

او با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی انگیزه خوبی داشتند، ادامه داد: قبل از بازی فکر می کردم برنده می شویم. بقیه هم خیلی دوست داشتند برزیل را شکست بدهیم. همه دست به دست هم داده بودیم بازی را ببریم، اما شاید آن روز، روز بد تیم ما بود.

لیبروی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که چقدر حواشی قبل از اعزام و صحبت های محمد موسوی در خصوص امکانات تیم، در نتیجه تیم اثرگذار بود، اعلام کرد: شاید از نظر کارشناسان این حواشی برای بازیکنان تیم ملی ایجاد شد، اما فکر نمی کنم این موضوع برای بازیکنان حرفه ای حاشیه ایجاد کند. درست است که در جام واگنر دو بازی را باختیم و یک بازی بردیم، اما بد والیبال بازی نکردیم. در قهرمانی دنیا هم به عنوان تیم دوم بالا رفتیم. اگر این حواشی بر یک بازیکن تاثیر بگذارد، حرفه ای نیست. بچه ها زیاد درگیر این مساله نبودند.

او در واکنش به اینکه کادر فنی تیم ملی چقدر توانست در لحظات حساس تیم را مدیریت کند، گفت: اگر در لیگ ملت ها نتیجه خوبی گرفتیم، یعنی همه چیز خوب بوده است. متاسفانه همه بعد از باخت فکر می نمایند همه چیز بد است، اما اگر کادر فنی بد بود نمی توانست در لیگ ملت ها هم نتیجه بگیریم. امیدوارم سال بعد که تورنمنت های حساسی مثل انتخابی المپیک را پیش رو داریم، با قدرت بیشتری ظاهر شویم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1401 بروزرسانی: 20 شهریور 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2191

به "توضیحات حضرت پور درباره بازی با برزیل؛ روز بد ما بود! (تور ارزان برزیل)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات حضرت پور درباره بازی با برزیل؛ روز بد ما بود! (تور ارزان برزیل)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید