صندلی هندسه و ریاضیات در معماری و شهرسازی

به گزارش لیتن، انجمن های علمی دانشجویی معماری، ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه رازی سلسله جلسات مجازی با عنوان صندلی هندسه و ریاضیات در عرصه معماری، شهرسازی و هنرهای وابسته را برگزار می نمایند.

صندلی هندسه و ریاضیات در معماری و شهرسازی

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش باشگاه دانشجویان خبرنگاران، این دوره در پنج جلسه طی روزهای 4 ، 6 ، 11 ، 14 و 18 اسفندماه برگزار می گردد. جلسه اول این دوره دوشنبه چهارم اسفند ساعت 10 تا 12 با موضوع ماهیت و محتوای نظم و هندسه در شهرسازی با ارائه دکتر بیژن کلهرنیا ـ مدرس گروه های معماری و شهرسازی و موضوع هندسه و حکمت آن در معماری ایران با ارائه دکتر سعید مرادی ـ استادیار گروه معماری برگزار خواهد شد.

جلسه دوم این دوره چهارشنبه ششم اسفند ماه ساعت 15 تا 17 با موضوع پیوند ریاضیات و معماری در نظریات الکساندر و سالینگروس با ارائه دکتر الهام بختیاری منش ـ استادیار گروه معماری و

موضوع آنالیز و تحلیل هندسه فراکتال در معماری سنتی ایران با ارائه سحر رنجبرـ دانشجوی دکتری گروه ریاضی برگزار خواهد شد.

جلسه سوم این دوره دوشنبه 11 اسفندماه ساعت 10 تا 12 با موضوع تعامل لایه های ساختار هندسی شهر امروز در متن شهر دیروز با ارائه دکتر حسن سجادزاده ـ دانشیار گروه طراحی شهری دانشگاه بوعلی سینا و موضوع هندسه و کاربندی در معماری اسلامی ایران با ارائه دکتر احد نژادابراهیمی ـ دانشیار گروه معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می گردد.

جلسه چهارم این دوره پنجشنبه 14 اسفندماه ساعت 10 تا 12 با موضوع هندسه و نقوش در آرایه های معماری ایرانی با ارائه دکتر نسترن نوروزی ـ استادیار گروه معماری دانشگاه رازی و موضوع مبانی الگوریتم نویسی مقرنس با ارائه مهندس علیرضا سرودلیر ـ معمار و پژوهشگر معماری اسلامی برگزار می گردد.

جلسه پنجم این دوره نیز دوشنبه 18 اسفندماه ساعت 10تا 12 با موضوع بعد یک و نیم با ارائه دکتر علی عطابیگی علمی ـ استادیار گروه ریاضی و موضوع طرح هندسه اسلامی منقوش در 10 مسجد دنیا اسلام همراه با ساخت نمونه گره چینی در کارگاه سفال با ارائه مهندس یحیی محمدزاده ـ مربی گروه معماری برگزار می گردد.

این جلسات به وسیله نرم افزار ادوبی کانکت برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند با استفاده از پیوند https://b2n.ir/Arc-Math در این جلسات شرکت نمایند یا برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرامی http://Instagram.com/Raziarchitecture مراجعه نمایند یا به شناسه @Gelarehshafiei پیغام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1549

به "صندلی هندسه و ریاضیات در معماری و شهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندلی هندسه و ریاضیات در معماری و شهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید