جلسه گذر از پیک بار تابستان در شرکت برق منطقه ای کرمان برگزار گشت

به گزارش لیتن، جلسه گذر از پیک بار تابستان با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر و مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق شمال و جنوب استان کرمان و سایر مسئولین این شرکت ها برگزار شد.

جلسه گذر از پیک بار تابستان در شرکت برق منطقه ای کرمان برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران کرمان:معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به نزدیک بودن ایام پیک بار گفت:امسال تولید نیروگاه های برق آبی به دلیل کمبود بارش ها کاهش یافته و با شرایط سختی روبرو هستیم که البته با رعایت راهکارهای ساده توسط مشترکین خانگی و همکاری خوب صنایع و بخش کشاورزی با صنعت برق می توان از آن عبور کردکه البته خود مشترکین، در مساله مدیریت بار چه از نظر عدم ایجاد خاموشی های ناخواسته و چه از نظر مشوق های مالی موجود ذی نفع هستند.

غلامعلی رخشانی مهر، افزود: به طور مثال با انجام راهکارهایی مانند استفاده بیشتر از نورخورشید،خاموش کردن لامپ های بدون مصرف، خارج کردن دوشاخ وسایل برقی بدون استفاده از پریز، استفاده از دور کند کولرهای آبی، تنظیم درجه کولر گازی برروی درجه بین تا 25 تا 26 درجه از بروز خاموشی جلوگیری کرد.

وی گفت: انتظار داریم دستگاه های دولتی و در راس آن شرکت های برق در بحث مدیریت مصرف پیشگام باشند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با تلاش مجموعه صنعت برق کشور و همکاری خوب مشترکین پیک بار امسال را پشت سر بگذاریم و وقفه ای در تامین برق هموطنان وجود نداشته باشد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان نیز در این جلسه گفت:44.5 درصد مصرف برق استان کرمان در بخش مولد و نشان دهنده رشد استان در بخش صنعتی است که البته به همان اندازه که نویدبخش می باشد در بحث مدیریت مصرف چالش برانگیز است.

حمیدرضا حبیبی افزود:خوشبختانه با پیگیری همکاران ما اقدامات خوبی در بحث مدیریت مصرف در حال انجام است و جلسات هفتگی و منظم با صنایع انجام می شود و بحث تفاهم نامه ها پیگیری می شود.

وی ضمن ابراز خرسندی گفت:سال گذشته عملکرد خوبی بوده در بحث مدیریت بار داشتیم که منجر به کسب رتبه دوم مدیریت بار شد.

حبیبی، همچنین از همکاری بسیار خوب استانداری کرمان در مدیریت بار زمستانی قدردانی کرد و گفت: تدبیری که امسال توسط وزارت نیرو به منظور برگزاری جلسات وزارت نیرو با استانداران اندیشیده کمک کننده است و امیدواریم با موفقیت پیک بار را پشت سر بگذاریم و در ایام کرونا خاموشی داده نشود و دغدغه ای به مردم اضافه نموده نشود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان همچنین از همکاری خوب شرکت های توزیع برق شمال و جنوب استان کرمان قدردانی کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1678

به "جلسه گذر از پیک بار تابستان در شرکت برق منطقه ای کرمان برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه گذر از پیک بار تابستان در شرکت برق منطقه ای کرمان برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید