روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان

به گزارش لیتن، مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اتفاقات اتفاق افتاده در استادیوم نقش دنیا توضیحاتی داد.

روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا اشرف در مورد درگیری های آخر بازی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: اتفاقاتی که قبل از بازی و زمان خروج تیم ما از هتل افتاد واقعا زیبنده هیچ باشگاهی در ایران نبود. محرم نویدکیا هم دیروز در نشست خبری گفت طرفداران سپاهان مقابل هتل پرسپولیس نفرایند، اما این رخ داد. این اتفاقات را به پای مردم خوب اصفهان نمی نویسیم، اما این رسم مهمان نوازی نیست که مقابل هتل بایستند. نیم ساعت ما را معطل کردند. انواع و اقسام فحاشی را کردند و دیر رسیدیم به استادیوم، نویدکیا هم گفته بود به خاطر تجمع طرفدارانمان دیر رسیدیم.

وی اضافه نمود: باید رسیدگی خوبی از طرف فدراسیون و کمیته انضباطی انجام گردد. ما تمام مستندات را برایشان می فرستیم. در تهران هیچ وقت نمی بینید پرسپولیس از تیم مهمان اینطور استقبال کند. راحت از هتل به استادیوم آزادی می فرایند و بازی می نمایند و می فرایند. اما برای دومین-سومین بار است که در اصفهان چنین مشکلاتی را داریم.

مدیر رسانه ای پرسپولیس توضیح داد: استارت اتفاقات بعد از بازی، از همین تشنج و درگیری های قبل از بازی خورد. نظارت درستی نبود. بازی پرسپولیس و سپاهان یکی از بازی های خوب ایران است و باید باشد. به لحاظ فنی بازی خوبی بود. حق ما بود که ببریم، اما توپ هایمان گل نشد. اتفاقات بعد از بازی را قطعا پیگیری می کنیم. دوست داریم به جای اینکه مثل دفعات قبل با مصلحت اندیشی سر و ته موضوع را به هم بیاورند، این بار درست پیگیری نمایند و ببینند از کجا آغاز شد و به کجا رسید.

وی در مورد اینکه اعلام شد اتوبوس پرسپولیس آسیب دیده، اما راننده ها این موضوع را رد کردند، اسم کرد: اتوبوس آسیب ندید، ولی قبل از خروج از هتل در جهت رسیدن به استادیوم مشکل داشتیم. طرفداران سپاهان به استقبال تیمشان آمده بودند و نمی دانم چرا ماندند و علیه پرسپولیس شعار می دادند. آن ها با مشت به اتوبوس می کوبیدند. این آسیب به اتوبوس نیست، اما مهمان نوازی نیست. ما کاری به مردم خوب اصفهان نداریم. عده معدودی بودند که فکر می کردند با این روش پرسپولیس به حاشیه می رود. دیدند که اینطور نبود. ما می توانستیم بازی را با اختلاف حداقل سه گل بریم. این اتفاقات زیبنده هیچ باشگاهی در ایران نیست.

اشرف در مورد اینکه گفته می گردد پرسپولیس در رختکن حبس شده، گفت: محبوس نشدیم. ماندیم که بعد از آن اتفاقات شرایط آرام گردد و از رختکن بیرون بیاییم.

وی در مورد اینکه بیانیه ها قبل از بازی، تجلیل نکردن از بازیکنان پرسپولیس ویا درخواست دید امنیتی برای پرسپولیس، حاشیه ها را بیشتر می نماید، گفت: نامه ای که به سازمان لیگ برای رعایت امنیتی زدیم به خاطر این بود که در کانال های سپاهان همه گفته بودند پرسپولیس آمد به سمت هتل بروید، در راه این کار را بکنید و... ضمن اینکه این موضوع اصلا نو نیست. به هر شهری می رویم به سازمان لیگ و همه نهاد های امنیتی می گوییم به خاطر طرفداران زیادی که پرسپولیس در شهر های مختلف دارد امنیتش را فراهم نمایند. بیانیه ندادیم. نامه محرمانه بوده که به سازمان لیگ دادیم.

اشرف گفت: اینکه می گویید این مسائل باعث شده، من کاملا مخالفم. اگر فراخوان طرفداران سپاهان در کانال ها نبود شاید این اتفاقات نمی افتاد. اینکه می گویید در بازی قبلی در تهران روی سکو ها اتفاقاتی افتاد، روی سکو ها فرق می نماید. در بازی های خارجی هم اینطور است. نه اینکه از قبل از بازی جلوی هتل ما آغاز گردد و به این اتفاقات ختم گردد.

وی در مورد اینکه در انگلیس هم طرفداران منچسترسیتی مقابل لیورپول کری خوانی دارند، اسم کرد: کری خوانی با این کار های جلوی هتل خیلی فرق دارد. نگفتیم کری نخوانند. همه کری بخوانند و هرکاری دوست دارند انجام بدهند. اما نباید فراخوان بدهند که بیایید جلوی هتل پرسپولیس تجمع کنید. خیلی چیز ها را واقعا نگفتم. این ها باید در کمیته انضباطی باید حتما پیگیری شوند. از دیشب چند موتور سوار چندین بار با پرچم زرد آمدند فحاشی کردند و نگذاشتند بازیکنان ما بخوابند. دوباره قبل از عزیمت تیم به استادیوم این کار را کردند. این ها اتفاقات زنجیره ای بود و از دیروز آغاز شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1785

به "روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت مدیر رسانه ای پرسپولیس از اتفاقات جنجالی در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید