طلایی: مدل موفق خادم را باز هم در تیم ملی اجرا می کنیم، از اکبرنژاد اجازه گرفتم

به گزارش لیتن، محمد طلایی، سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: ما در زمان رسول خادم تمرینات مشترک دو تیم جوانان و بزرگسالان را تجربه کردیم که تجربه موفقی بود و باز تکرارش می کنیم.

طلایی: مدل موفق خادم را باز هم در تیم ملی اجرا می کنیم، از اکبرنژاد اجازه گرفتم

محمد طلایی در گفت و و با خبرنگار ورزشی لیتن در مورد قبول مسئولیت سرمربیگری جوانان گفت: قبلا هم سابقه کار در رده جوانان را داشتم و بعد به کادرفنی تیم ملی بزرگسالان رفتم. این بار هم از من خواسته شد که با جوانان کار کنم، من هم با تقی اکبرنژاد تماس گرفتم و با کسب اجازه از او، مسئولیت این تیم را قبول کردم. اکبرنژاد دو سال برای این تیم زحمت کشید و تیم را به جای خوبی رساند، از آن طرف هم تیم غلامرضا محمدی (تیم ملی نوجوانان) هم به رده جوانان آمده و قرار است با آنها کار کنیم.

وی ادامه داد: تمام اردوهای ما با بزرگسالان مشترک خواهد بود و فقط یک جام هاشمی نژاد است که جوانان به صورت مجزا در آن شرکت خواهند کرد، ضمن اینکه ظاهرا سال جاری مسابقات اوپن نداریم. سایر برنامه ها با بزرگسالان مشترک است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در جهانی 2017 پاریس در پاسخ به این سوال که با این شیوه، در کار بزرگسالان و جوانان تداخل ایجاد نخواهد شد؟ توضیح داد: تداخل که نه، ما سال های گذشته هم همین کار را می کردیم و تیم موفق بود. ما با خادم چنین شیوه ای را تجربه کردیم و نتیجه خوبی داشت.

طلایی با تاکید بر اینکه هر جا که کشتی به او نیاز داشته، وارد کار شده است، گفت: من حتی در رده نوجوانان هم کار کردم، مهم این نبود کجا قرار می گیرم، مهم خدمتی است که باید به کشتی بکنیم. من تجربه کار کردن در همه رده های سنی را دارم هرچند که کار در رده های پایه متاسفانه کمتر دیده می گردد و این اصلا خوب نیست درحالیکه زیربنای کشتی در تیم های پایه شکل می گیرد.

وی اضافه نمود: امیدوارم کشتی ایران همیشه موفق باشد که این باعث سربلندی همه اهالی کشتی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 156

به "طلایی: مدل موفق خادم را باز هم در تیم ملی اجرا می کنیم، از اکبرنژاد اجازه گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: مدل موفق خادم را باز هم در تیم ملی اجرا می کنیم، از اکبرنژاد اجازه گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید