محرابی: ساختار آلومینیوم دچار مشکل شده است، اگر صبح تا شب در باشگاه کار کنم، باز وقت کم می آورم

به گزارش لیتن، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک می گوید ساختار این باشگاه با توجه به مشکلاتی که پیش آمده است، دچار مشکلاتی شده است.

محرابی: ساختار آلومینیوم دچار مشکل شده است، اگر صبح تا شب در باشگاه کار کنم، باز وقت کم می آورم

حمید محرابی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط این روزهای این باشگاه و انتخاب رسول خطیبی به اسم سرمربی تیم اظهار کرد: با جلسات متعددی که سرمربی های مختلف داشتیم، با نظر مثبت هیات مدیره آقای رسول خطیبی به اسم سرمربی تیم انتخاب شدند. بعد از خطیبی فهرست خود را ارائه داد و تا شب گذشته، قرارداد برخی از بازیکنان را منعقد کردیم و مابقی بازیکنان را هم طبق فهرست رسول خطیبی پیش می بریم.

او در مورد جدایی خطیبی در فصل گذشته و حضور دوباره او در این تیم اعلام کرد: آقای خطیبی برای جدایی اش در فصل گذشته دلایلی داشتند و مواردی را در هیات مدیره مطرح کردند و هیات مدیره هم قانع شد و در نهایت قرارداد نو با این مربی منعقد شد. در جدایی فصل گذشته خطیبی دیگرانی مقصر بودند و خواسته هایی داشتند که باعث شد این مربی تحت فشار قرار بگیرد و این عوامل باعث شد خطیبی در انجام وظایف خود دچار مشکلاتی گردد و نتواند کار خود را پیش ببرد.

محرابی اضافه کرد: خطیبی طی صحبت های مختلفی که داشت، از مردم اراک و هیات مدیره باشگاه و کارخانه آلومینیوم عذرخواهی کرد. ما همه کوشش خود را در هیات مدیره و همکارانم در باشگاه انجام می دهیم تا روز به روز شرایط برای خطیبی و تیمش مهیاتر باشد و آرامش لازم برای مسابقات وجود داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در مورد اهداف و چشم اندازهای باشگاه برای فصل نو لیگ برتر اعلام کرد: این باشگاه از زمانی که در لیگ یک فعالیت می کرد، الان شرایطش بدتر شده است و ساختارش ضعیف تر شده است. هیچ گونه کار زیرساختی و چارت تشکیلاتی در فصل گذشته صورت نگرفته است. الان ما امکانات، سخت افزار و نرم افزار باشگاه ما دچار مشکل شده است. کار ما الان خیلی سخت است. ما اول باید ساختارمان را بر اساس نیازهای روزانه ای که داریم، صورت بدهیم و یک چینش خوبی انجام بدهیم و نیروهای خود را بچینیم تا بتوانیم کارهای خود را جلو ببریم و تا الان هم یک سری کارها را پیش بردیم. از وقتی که من در باشگاه رفتم و دوباره آمدم، جایگاه من حتی جابجا نشده است. واقعا ساختار تیم در لیگ یک خیلی قوی تر بود.

او در سرانجام گفت: ما وقتی که با آقای خطیبی قرارداد امضا کردیم، ساعت 3 بامداد از باشگاه خارج شدیم. الان اگر من صبح تا شب در باشگاه کار کنم، بازهم وقت کم می آورم. با توجه به فصل گذشته، ما توقع داریم در فصل آینده بتوانیم رتبه تک رقمی بیاوریم. ما وقت می گذاریم و توانایی اش را داریم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1834

به "محرابی: ساختار آلومینیوم دچار مشکل شده است، اگر صبح تا شب در باشگاه کار کنم، باز وقت کم می آورم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرابی: ساختار آلومینیوم دچار مشکل شده است، اگر صبح تا شب در باشگاه کار کنم، باز وقت کم می آورم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید