مرد آدم خوار دستگیر شد

به گزارش لیتن، تهران (پانا) - مرد اسپانیایی که پس از به قتل رساندن مادرش و مثله کردن بدن وی اقدام به خوردن جسدش نموده بود دستگیر شد.

مرد آدم خوار دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران، یک مرد 28 ساله اسپانیایی که پس از کشتن مادرش اقدام به مثله کردن جسد وی و خوردن آن به همراه سگش نموده بود توسط پلیس دستگیر شد. آلبرتو سانچز گومز پس از کشتن مادر 66 ساله اش ماریا سولِداد گومز دست به این اقدام وحشتناک زد.

این خدمتکار بیکار به پلیس گفت که جسد مادرش را به همراه سگش ظرف دو هفته خورده است. آلبرتو در فوریه سال 2019 در آپارتمانش در شهر مادرید توسط پلیس دستگیر شده بود. پلیس گفت که حین جستجو در خانه مقداری از تکه های بدن این زن را در حالی که هنوز در داخل یخچال بود پیدا کرد.

بنا به گفته رسانه های محلی این مرد جسد مادرش را به بیش از 1000 تکه تبدیل نموده بود. در جلسه دادگاه که روز سه شنبه 20 آوریل برگزار گردید او گفت که حین تماشای تلویزیون نجوایی را شنیده که به او گفت مادرت را بکش. آلبرتو به قاضی گفت که این صدا شبیه به صدای همسایگان، آشنایان و یا افراد مشهور بود.

با این حال او در جلسه دادگاه اتهام مثله کردن و خوردن مادرش را رد کرد. این در حالی است که بنا به گزارش روزنامه اِلموندو (EL Mundo) در حالی که بعضی از اجزای بدن این زن آماده پخته شدن می شد، بعضی دیگر نیز در داخل فریزر یخچال قرار داشت.

گفته می گردد آلبرتو به اختلال شخصیتی دچار بوده و پیشتر نیز به علت اعتیاد دستگیر شده بود. بنا به گزارش رسانه های اسپانیا پلیس در جریان بدرفتاری او با مادرش بود.

با این حال این متهم 26 ساله به نظر می رسد اعتراف نموده که مادرش را پس از خفه کردن مثله مثله نموده و گاهی اجزای بدنش او را خورده و به سگ خود نیز خورانده است. انتظار می رود نتیجه آزمایشات روانپزشکی متهم نیز در جلسه دادگاه آینده تعیین گردد. او در صورت مجرم شناخته شدن در دادگاه به 15 سال زندان محکوم خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ دادگاه محاکمه وی ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1690

به "مرد آدم خوار دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد آدم خوار دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید