مقاله: پارک ملی بنف کانادا

به گزارش لیتن، مسافران تور کانادا در باشگاه گلف پارک ملی بنف می توانند علاوه بر خود بازی گلف از منظره شگفت انگیز و با ابهت کوهستان های راکی در پیش رویشان لذت ببرند. در امتداد کرانه شمالی رودخانه بو، مسیر میراث بنف قرار گرفته است. این مسیر حدودا 27 کیلومتری، شهر کنمور و روستای بنف را به هم متصل می کند و یکی از بهترین مسیرهای پارک برای دوچرخه سواری است. رودخانه بو بین دریاچه لوئیس و کنمور قرار گرفته و محلی عالی برای ماهیگیری، کایاک سواری و سفرهای همراه با راهنما با قایق های بادی است. به فاصله 20 دقیقه رانندگی از شهر، دریاچه مینیوانکا قرار دارد؛ یک پهنه آبی آبدره مانند با گزینه هایی عالی برای به آب زدن مانند شنا، کایاک سواری، ماهیگیری، سواری قایق های موتوری و حتی غواصی عمیق برای دیدن خرابه های یک روستای غرق شده.

مقاله: پارک ملی بنف کانادا

دریاچه بو مکانی عالی برای توقف و لذت بردن از مناظر فوق العاده تماشایی است. مسیر آبشارهای یخچالی یکی دیگر از مسیرهای بی نظیر پارک ملی بنف به شمار می رود، جایی که مسافران تور کانادا می توانند آبشار به وجود آمده از آب شدن یخچال های طبیعی را ببینند. بزرگراه اصلی پارک ملی بنف گردشگران را به مرتفع ترین نقطه پارک یعنی دریاچه پیتو می رساند، جایی که می توانند مناظری نفس گیر و خیره کننده از دره پیش رویشان را ببینند. 50 کیلومتر جلوتر در مسیر بزرگراه، کلمبیا آیسفیلد قرار گرفته و محدوده پارک ملی جاسپر از آنجا شروع می شود.

پارک ملی بنف در 130 کیلومتری غرب کلگری قرار گرفته است. فرودگاه بین المللی شهر کلگری میزبان پروازهای بین المللی از سراسر جهان است. از این فرودگاه شما می توانید اتومبیل کرایه کرده و در کمتر از 2 ساعت به پارک برسید. پارک ملی بنف در تمام طول سال باز است. هر وقتی از سال این پارک ملی جذابیت های خاص خودش را دارد. غیر از فرصت دیدن حیات وحش شگفت انگیز و مناظر رویایی، این پارک تعداد زیادی گزینه برای غذا خوردن و خرید هم دارد. تابستان ها زمانی عالی برای طبیعت گردی، قایق سواری، دوچرخه سواری در کوهستان، عکس گرفتن و همچنین کوهنوردی است. بهترین زمان برای دیدن منظره های فصلی، پاییز است، زمانی که درختان با رنگ های زیبای قرمز، زرد و نارنجی خود یک تجربه رویایی را در تور کانادا برایتان به یادگار خواهند گذاشت.

منبع مقاله: پارک ملی بنف کانادا

انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1971

به "مقاله: پارک ملی بنف کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک ملی بنف کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید