مهدوی کیا: از رقبا عقب هستیم و باید بازی های تدارکاتی برگزار کنیم، برای المپیکی شدن به ابراز لازم احتیاج داریم

به گزارش لیتن، سرمربی تیم فوتبال امید با بیان اینکه این تیم احتیاج به بازی های تدارکاتی دارد، گفت: برای رسیدن به موفقیت به ابزار لازم احتیاج داریم.

مهدوی کیا: از رقبا عقب هستیم و باید بازی های تدارکاتی برگزار کنیم، برای المپیکی شدن به ابراز لازم احتیاج داریم

به گزارش خبرنگاران، مهدی مهدوی کیا درباره آغاز تمرینات تیم فوتبال امید گفت: در مرحله اول اردوی تیم امید سعی کردیم بازیکنان لیگ دسته اول، دوم و حتی سوم را ببینیم تا پتانسیل کل کشور را در نظر بگیریم. در مرحله بعد، بازیکنان لیگ رجحان اضافه می شوند. امیدوارم از این فرصت ها استفاده کنیم تا آماده مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان شویم. سعی کردیم برترین نفرات را در این اردو ببینیم. یکی دو اردوی دیگر خواهیم داشت تا با تیم کامل در مسابقات پیش رو شرکت کنیم.

کشور ما همواره استعدادهای خوبی داشته است. وی با بیان این جمله اضافه کرد: با توجه به اینکه با تیم زیر 23 سال شرکت می کنیم و سپس خودمان را برای بازی های مقدماتی المپیک آماده خواهیم کرد، این موضوع تبعاتی برای ما خواهد داشت. باید از نظر امکانات خودمان را بهتر کنیم. بازی محبت آمیز نداشتیم و از رقبا عقب هستیم. ازبکستان و قطر سال ها در اردو هستند و بازی های خوبی انجام می دهند. این مسائل البته دلیلی نمی گردد که پا پس بکشیم و باید جلو برویم و برنامه ریزی کنیم.

سرمربی تیم امید گفت: حدود 25 تا 26 بازیکن در لیگ برتر حضور دارند ولی ما فقط بازیکنان زیر 23 سال را به مسابقات می بریم. از 20 فروردین ماه اردوی دیگری برگزار خواهیم کرد. دوست داریم در تعطیلات یک ماهه لیگ در فروردین ماه اردویی را برگزار کنیم و اگر دو بازی تدارکاتی انجام دهیم شرایط بهتر خواهد شد. متأسفانه در این اردو به هماهنگی برای بازی با بعضی تیم ها نرسیدیم. امیدوارم در هفته آینده با یکی از تیم های لیگ رجحان بازی کنیم ولی قطعاً در اردوی بعدی احتیاج به بازی تدارکاتی خواهیم داشت.

مهدوی کیا در پاسخ به این سؤال که آیا تیم امید امکانات لازم برای صعود به المپیک را دارد یا نه، گفت: برای رسیدن به موفقیت به ابزاری احتیاج دارید. اگر تعامل و تفاهم بین کمیته المپیک و فدراسیون باشد و در ماه های آینده نیز اردو داشته باشیم، شرایط بهتر می گردد. بعضی از بازیکنانی که می خواهیم، در تیم های باشگاهی شان فیکس نیستند و باید این بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند. صعود به المپیک کار سختی است و اگر راحت بود به 44 سال کشیده نمی شد. با برنامه ریزی و پتانسیلی که داریم، این اتفاق می افتد و می توانیم به المپیک صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2096

به "مهدوی کیا: از رقبا عقب هستیم و باید بازی های تدارکاتی برگزار کنیم، برای المپیکی شدن به ابراز لازم احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدوی کیا: از رقبا عقب هستیم و باید بازی های تدارکاتی برگزار کنیم، برای المپیکی شدن به ابراز لازم احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید