نماینده مجلس: روحانی هنگام سیل نیز سفر کیش را ترک نکرد

به گزارش لیتن، نماینده دامغان در مجلس گفت: روحانی هیچ وقت از جایش برای هیچ کاری تکان نمی خورد و اگر حادثه ای هم اتفاق می افتاد، سفر جزیره کیش آقای روحانی ترک نمی شد.

نماینده مجلس: روحانی هنگام سیل نیز سفر کیش را ترک نکرد

علی اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به خدمات رسانی مسئولان به سیل زدگان در روزهای اخیر و انتقاداتی که اصلاح طلبان و حامیان دولت به این عملکرد مسئولان دارند، گفت: در دولت قبل هرگاه سیل یا زلزله ای اتفاق می افتاد، یک مصیبت ما، حادثه اتفاق افتاده بود و مصیبت بزرگتر ما بی توجهی و بی خیالی مسئولان نسبت به مردم آسیب دیده از بلایای طبیعی.

وی اضافه نمود: ما همواره نگران بودیم که رئیس دولت قبل یک وقت زخم بستر نگیرد، چرا که هیچ وقت از جایش برای هیچ کاری تکان نمی خورد و اگر حادثه ای هم اتفاق می افتاد، سفر جزیره کیش آقای روحانی ترک نمی شد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت قبل فقط این گروه های جهادی بودند که به داد مردم می رسیدند و امیدی به مسئولان دولتی برای خدمت به مردم نبود. یکبار هم که آقای جهانگیری در میان مردم زلزله زده حضور یافت، با کفش به روی فرش چادر زلزله زدگان رفت و اینگونه در میان مردم حاضر شد.

علیزاده گفت: آقای روحانی هم اگر در میان آسیب دیدگاه از بلایای طبیعی حاضر می شد، با خودروی مدل بالای خارجی خود تنها از منطقه ها عبور می کرد و حاضر نمی شد از خودرویش پیاده گردد و فقط مانند یک شاه برای آنها دست تکان می داد.

وی اضافه نمود: اما در دولت سیزدهم به عنوان نمونه در حادثه اندیکا، آقای رئیسی بلافاصله پس از بازگشت از روسیه بی وقفه به اندیکا در استان خوزستان سفر کرد و مردم دیدند که رئیس جمهور در بین آنها حضور دارد.

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: روز گذشته هم آقای رئیسی بلافاصله از بازگشت سفر استانی همدان بلافاصله پیگیر موضوع سیل شد و آقای مخبر هم به فیروزکوه رفت. وزیر کشور هم به یزد رفت و همگی در میان مردم و در خدمت به مردم بودند که البته همه مردم هم اینها را می بینند.

علیزاده گفت: کسانی که خدمات رسانی دستگاه ها و مسئولان به مردم سیل زده را زیر سؤال می برند، در واقع ادامه دهنده راه آمریکا در کشور هستند و طبیعی است که این قبیل افراد بخواهند این خدمات را زیر سؤال ببرند، چرا که همانطور که گفتم آنها ادامه دهندگان راه آمریکا در داخل کشور هستند. مردم هم متوجه می شوند چه کسی خدمت می نماید و چه کسی هم شعار بدون شعور می دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1401 بروزرسانی: 11 مرداد 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2165

به "نماینده مجلس: روحانی هنگام سیل نیز سفر کیش را ترک نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: روحانی هنگام سیل نیز سفر کیش را ترک نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید