پوشش بی وقفه اخبار فوت شوهر ملکه، صدای انگلیسی ها را درآورد

به گزارش لیتن، پوشش بی وقفه اخبار و گزارش ها از فوت شوهر ملکه انگلیس در شبکه های مختلف تلویزیونی بی بی سی، سیل نقدها شهروندان این کشور را به دنبال داشت.

پوشش بی وقفه اخبار فوت شوهر ملکه، صدای انگلیسی ها را درآورد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اختصاص یافتن کامل برنامه های شبکه تلویزیونی بی بی سی به اخبار فوت شاهزاده فیلیپ شوهر ملکه انگلیس تا نمیه شب آدینه، صدای مردم این کشور را درآورد.

به نوشته روزنامه گاردین، شبکه بی بی سی روز آدینه به صورت بی وقفه ده ها برنامه درباره شاهزاده فیلیپ پخش کرد. هم زمان با پخش این برنامه های از پیش ضبط شده در بی بی سی 1، شبکه دوم بی بی سی نیز آن ها را روی آنتن می برد.

نهایتاً شبکه بی بی سی، پس از روبرو با سیل نقدها از سوی شهروندان انگلیسی، در بخش نقدها و پیشنهادات خود صفحه جدیدی با این موضوع باز کرد.

در بالای این صفحه نوشته شده است: در حال دریافت شکایاتی درباره پوشش بیش از حد مرگ شاهزاده فیلیپ دوک ادینبورگ هستیم.

شهروندان انگلیسی علاوه بر هجوم به صفحه نقدها و پیشنهادات بی بی سی، در رسانه های اجتماعی نیز به اعتراض پرداختند

یکی از کاربران در توئیتر نوشت: شاهد این هستیم که بی بی سی به شبکه تبلیغاتی ملی تبدیل شده است.

یک شهروند انگلیسی دیگر نوشت: آیا من تنها کسی هستم که فکر می نماید مسخره است که تمام کانال های رادیویی بی بی سی در حال پخش یک برنامه درباره شاهزاده فیلیپ هستند؟ احساس می کنم در اروپای شرقی چهل سال پیش هستم.

عصر آدینه، کاخ باکینگهام از مرگ شاهزاده فیلیپ همسر 99 ساله ملکه انگلیس اطلاع داد. طبق گزارش ها، او پیش از مرگش بیمار بود و مدتی را در بیمارستان سپری کرد.

این کاخ اواسط اسفند اعلام نموده بود شاهزاده فیلیپ برای ادامه درمان یک عفونت به بیمارستان دیگری در لندن منتقل شد. کاخ باکینگهام در آن موقع گفته بود که علاوه بر درمان برای یک عفونت نامشخص، شاهزاده فیلیپ برای یک بیماری قلبی آزمایش می دهد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1649

به "پوشش بی وقفه اخبار فوت شوهر ملکه، صدای انگلیسی ها را درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش بی وقفه اخبار فوت شوهر ملکه، صدای انگلیسی ها را درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید