تور چین ارزان: کتابفروشی ای در چین که با الهام گرفتن از نوشته ماکسیم گورکی به صورت مارپیچی زیبا ما را به سفر در زمان و مکان می برد

به گزارش لیتن، یک کتابفروشی نو باشکوه و سوررئال در های خود را در چین باز نموده است و بازدیدکنندگان را به راهپیمایی بی همتایی در فضا و زمان دعوت می نماید.

تور چین ارزان: کتابفروشی ای در چین که با الهام گرفتن از نوشته ماکسیم گورکی به صورت مارپیچی زیبا ما را به سفر در زمان و مکان می برد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

کتابفروشی شنژن ژونگ شوگه شنزن Zhongshuge که به وسیله شرکت محلی X+Living طراحی شده است، دارای یک راه پله مارپیچی بزرگ است که هم به عنوان یک قفسه کتاب کاربردی و هم به عنوان یک چیدمان هنری طراحی شده که جهت پرپیچ و خم تاریخ و ادبیات را نشان می دهد.

این کتابفروشی نو و خیره کننده در چین اولین کتابفروشی ای متفاوت طراحی شده به وسیله X+Living نیست، آن ها سال گذشته فروشگاهی را در شهر ساحلی نینگبو افتتاح کردند که از ترکیبی هوشمندانه از شیشه و نور برای ایجاد قفسه های به ظاهر بی نهایت پر از کتاب استفاده می کرد. این کتابفروشی از سطوح بازتاباننده نور و روشنایی در کف و سقف برای ایجاد یک تجربه غوطه ور کاملا منحصر به فرد استفاده می کرد.

کتابفروشی Zhongshuge شهر شنژن چشم نواز است و چیدمانش تا حدی از نوشتار ماکسیم گورکی -نویسنده روسی- الهام گرفته : کتاب ها نردبان پیشرفت بشر هستند.

مارپیچ کتاب های از ورودی فروشگاه کتاب تا خروجی آن امتداد دارد و طوری طراحی شده که به عنوان یک قفسه کتاب کاربردی عمل کند، اگرچه ممکن است حدس بزنیم که حداقل بعضی از کتاب ها فقط برای نمایش و به صورت نمادین در آن نهاده شده اند.

با مشاهده از یک زاویه خاص، چیدمان مانند یک صفحه ساعت به نظر می رسد، با نرده هایی در طول راه پله که ظاهر عقربه های ساعت را به خود می گیرند.

به گفته X+Living، این مطلب اشاره به این واقعیت دارد که این نردبانی از تاریخ است که در طول ساعت های بی شماری ساخته شده است و این حس را منتقل می نماید که تاریخ با سرعتی سریع در زمان پیش می رود.

بعلاوه در کتابفروشی شنژن ژونگ شوگه به مساحت 1300 متر مربع یک منطقه کتابخوانی با رنگ های شاد و متنوع برای بچه ها ساخته شده.

نمای شیشه ای بزرگ به رهگذران اجازه می دهد تا از فضای داخلی را ببینند و از آن لذت ببرند.

فضا های اختصاصی برای انجمن ها و کنفرانس ها نیز در داخل وجود دارد.

این کتابفروشی که در همین ماه تکمیل شد، در منطقه مالی Qianhai شهر شنژن قرار گرفته است.

منبع: newatlas

منبع: یک پزشک
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1945

به "تور چین ارزان: کتابفروشی ای در چین که با الهام گرفتن از نوشته ماکسیم گورکی به صورت مارپیچی زیبا ما را به سفر در زمان و مکان می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین ارزان: کتابفروشی ای در چین که با الهام گرفتن از نوشته ماکسیم گورکی به صورت مارپیچی زیبا ما را به سفر در زمان و مکان می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید