اسکالونی: می دانستیم که باید به گل های تیم فوتبال آلمان پاسخ بدهیم، برای من عملکرد مهمتر از نتیجه بود

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین از کوشش شاگردانش برای فرار از شکست در بازی محبت آمیز مقابل تیم ملی فوتبال آلمان ابراز رضایت کرد.

اسکالونی: می دانستیم که باید به گل های تیم فوتبال آلمان پاسخ بدهیم، برای من عملکرد مهمتر از نتیجه بود

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال آرژانتین شب گذشته (چهارشنبه) در دیداری محبت آمیز مقابل تیم ملی فوتبال آلمان در استادیوم سیگنال ایدوناپارک به تساوی 2 - 2 رضایت داد و این در حالی بود که تا دقیقه 66 با دو گل از میزبانش عقب بود.

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از این بازی که در آن لیونل مسی به دلیل محرومیت حضور نداشت، به خبرنگاران گفت: عملکردمان در نیمه اول تعریفی نداشت. مرتکب اشتباهاتی شدیم که به ضررمان تمام شد. با این حال مهم این بود که می دانستیم باید شرایط را تغییر دهیم و در تیم مان هم بازیکنانی داریم که می توانند این کار را انجام دهند. می دانستیم که باید به این شیوه بازی کنیم. بازیکنان تیم ملی آلمان از نظر قدرت بدنی در سطح بالایی قرار دارند. ما هم بازیکنانی را به میدان فرستادیم که می توانستند فیزیکی بازی نمایند و به همین دلیل وضعیت بهتر شد.

اسکالونی اضافه نمود: می دانستیم که آلمان بازیکنانی سرعتی برای استفاده از توپ های عمقی دارد و در نیمه اول دو بار در کنترل این توپ ها مرتکب اشتباه شدیم. در نیمه دوم روی این نقطه ضعف مان کار کردیم و با صبوری بیشتری توپ را در سرتاسر زمین می چرخاندیم. در کل بازی خوبی بود و بازیکنان ما برای بازی های بعدی درس های خوبی گرفتند.

سرمربی تیم ملی آرژانتین در سرانجام تأکید کرد: نتیجه در این بازی در درجه دوم اهمیت قرار داشت اما اینکه نباختیم نکته مثبتی است. مهمترین چیز برای من عملکرد تیم است و در نیمه دوم بازی ما شاهد یک آرژانتین دیگر بودیم. این تیم بسیار مصمم است و می داند که چه کاری باید انجام دهد. بازی سخت بود اما نیمه دوم آن نکات مثبتی داشت از جمله اینکه به ما برای بازی های آینده آموخت که چطور شرایط سخت را مدیریت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1398 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 458

به "اسکالونی: می دانستیم که باید به گل های تیم فوتبال آلمان پاسخ بدهیم، برای من عملکرد مهمتر از نتیجه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکالونی: می دانستیم که باید به گل های تیم فوتبال آلمان پاسخ بدهیم، برای من عملکرد مهمتر از نتیجه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید